beyler ben awrupa charlarını chinde daha üstün görüyorum bu awrupa charları bütün chinlilieri bitirecek :lolmuch:

ben avrupa charı actım lvl 30 dum 39 lvl swordcuyu yatırdım :mrgreen:

gercketenden her bakımdan awrupa charlarıını bomba yapmıslar allah chinlilere sun cıakrtsın belki yatırırlar
:mrgreen: :mrgreen:

SİZCE SAVAŞI KIM KAZANIR CHİNES MI yoksa European Exclamation Exclamation

İnt olan Çinlilere Allah kolaylık versin derim ama Glaive Blade Master Ve Bowcular her zaman eu ları bayıltır avrupalılar bufflar sayesinde avantajlı mesela;

Rogue buff %75 Attk veriyo %50hp düşürüyo %25 daha fazla dmg yiyon %25 defans düşüyo sanırım böle bişeydi full str rogue yaklasık 20khp %50 düşür 10k defans düşüyo aldıın dmg yükseliyo yani 80 lvl glaivenin eu rogueye tek atma ihtimali olabilir hele sosun varsa elinde extraokk

duyanda avrupa charlarla china charları birbirine kana kan dişe diş düşman sanacak Allah aşkına şöyle bahsetmeyin ya bu çin-euro arasındaki savaş falan filan diye,savaş nedir yaw :lol: pvp yapacaksın ister china ile yaparsın ister euroyla,sanki herkes kendi ırkı için savaşacakmışta kazanan ırk sro ya hükmedecekmiş gibi gibi konuşuyosunuz :lol:

KS yapıolar ama benden düşük lvl crossbow niya sniper'a 2 atıyo delirtiyo beni yaratık bırakmıyo gelde sev eu ları. :lol:

sdsng demiş ki:
İnt olan Çinlilere Allah kolaylık versin derim ama Glaive Blade Master Ve Bowcular her zaman eu ları bayıltır avrupalılar bufflar sayesinde avantajlı mesela;

Rogue buff %75 Attk veriyo %50hp düşürüyo %25 daha fazla dmg yiyon %25 defans düşüyo sanırım böle bişeydi full str rogue yaklasık 20khp %50 düşür 10k defans düşüyo aldıın dmg yükseliyo yani 80 lvl glaivenin eu rogueye tek atma ihtimali olabilir hele sosun varsa elinde extraokk
sacmalama ıntler daha ıyı oluıo glawıeye kodumu oturtur ama ınt bak sana bı olay anlatım dun pwp yapıoz 45 lwl warrıorla glawıer geldı 56 lwl adam tınlamıo mdalga gecıo yha bı ıntcı geldı

70 lwl 11k kodu
ne bu sımdı glawıer 11 k koyabılırmı sence?? extrabeer :?!!!

Yukarı Alt