Güzel paylaşım 183 Milyon hp gerçekten uçuk bir rakam , Biran önce gelmesini bekliyorum 100Lvin :D

kingbow demiş ki:
yine wizartlar bırakmaz kimseye çoğu zaman onlar alır :D
haha wizardlar medusayı kesemezki anca arkasına 2-3 celeric alacakları paso bless spelle belki bişey yaparlar medusanın vuruşları sekiyormuş yerden kalkarsa belki keser uniq kralı bow olacak

evet sheytan ilk çıktığı zamanlardada öle diyorlardı wizartlar kesemez diye şimdi tüm serverlara bir bak istersen wizartlar nasıl kesiyorlar. tabiki bowlarda crosbowlarda keserler ama wizartlar çoğu zaman bırakmazlar..

kingbow demiş ki:
evet sheytan ilk çıktığı zamanlardada öle diyorlardı wizartlar kesemez diye şimdi tüm serverlara bir bak istersen wizartlar nasıl kesiyorlar. tabiki bowlarda crosbowlarda keserler ama wizartlar çoğu zaman bırakmazlar..
Anladığım kadarıyla Arkadaş Şunu demek istiyor ilk geldiğinde Wizard'lar bişe yapamaz...​

Ama şuda Varki Oda senin Düşüncen Saygı duyuyorum...

DeepNoT demiş ki:
kingbow demiş ki:
Anladığım kadarıyla Arkadaş Şunu demek istiyor ilk geldiğinde Wizard'lar bişe yapamaz...​

Ama şuda Varki Oda senin Düşüncen Saygı duyuyorum...
yanlış anlamışsın boşuna saygı duyma :D

Benim Lafım sana Değil az önceki arkadaşa sen cevap verdin bende arkadaşın ne yazmak istedini söledim ...

Yukarı Alt