1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

China Fire/Cold/Lighting/Heuskal İnt Spear

1. IceTea22

IceTea22 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar charı aldıgımda 84 leveldi.Şu an 86 Lvl Yaptım Ve yapılandırma başlıktaki gibiydi Heuskal ı 30 LvLe Düşürdüm Kapatıyorum Charı Bicheon a mı çevirmemi Tavsiye edersiniz Yoksa Full Nukelerle ni kalsın?

Bir soru Daha Charı şu an procektor giyiyor Garment en iyisi biliyorum fakat charı aldığımda soyuktu ben kendi elimden geldiğince toparladım ve üstü şu an çok sağlam değil açıkcası 86 LvL de seri kasılabileceğim ve yatmıyacağım yer olarak nereyi tavsiye edersiniz?

2. ibrahim777

ibrahim777 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    aynı dusunce bende de vardı fire-cold-light full nuke nasıl iş görür mü diye fakat sana sunu söylim tamam iyi vurur defansı da fazla olur ama adam alamaz.cunku rakibi kitleyici bi vurus lazım str ci adama 20k vursan kaç yazar adam o canı anında toplar.o yuzden heluksal yada bicheon skillerinden birini secmelisin derim.garment en iyisi demişsin ona katılmıyorum zaten intci sin garment de giyersen sadece int cilerle ws atarsın hic bi strciyle kapısamazsın kolay kolay.int karakterlere tercihim armordan yana ama server ındaki strci yada wizard durumuna göre protector da giyebilirsin.85-87 wing ler iyi exp verir ama taxi yapan varsa baska yer bulmalısın

3. Shadowf1end

Shadowf1end Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bicheon-cold-lightning iyi olur.Kıyafetde garment giy çünkü bicheon phy def veriyor ve cold da öyle magic def. için garment şart.