s.a k.gelsin oncelikle chin bow bi arkadasim var bana 2 str 1 int veriyorum dedi statlari skilerden cold acikmis bide light ta hizli kosma acikmis full str mi gitsin yoksa bole dewam mi ?

teşekkürler...

Hybird bowlar çok kötü oluyo bence.Zaten STR bowlar çok sağlam oluyo.Damageyi yüksek olsun istiyosan itemlerinin bluelarını %100 yaparsın,elinede sağlam bi bow alırsan farkı görürsün.

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
stat pointler verilmiş bi kere sonrası için full str vermek akıllıca olmaz.Kaç int verdiğini hesaplayıp karakteri hybride çevirin.2:1 hybridin bi yardımı olacağını düşünmüyorum.5:1 7:1 yapın(benim tercihim 5:1).Ama önemli olan kac lvl arkadaşın eğer yol yakınsa yeni karakter açabilir.Yeni başlayanlar için full int-str en iysidir.Hybrid herzaman ustalık isteyen masraflı bir builddir.Son olarak hybrid bow pekde dayanıklı olmaz.Hybrid dediğin spear yada sworddur.

karakterin yüksek değilse baştan açıp kasmanını tavsiye ederim. hybird bow deilde full str bow daha güzel olur :)

Karakterin yüksek Lvse ve emek verdiğin bi çharsa Stat Restore alıp statları sıfırlayabilirsin.

kingking59 demiş ki:
:D O zaman delete çek bro.Yeni aç ve full STR yap.Buildleride Pacheon-Fire-Cold en sağlamı.

Hemen delete yap onu :) yani baştan aç.Eğer bowda ısrarlıysa full str fire force bow mükemmeldir.

Forcenln MP arttırmaktan başka bi yararı yok.Divisionları olsa bile çoğu resist oluyo.Cold Phy.Def sağlar ayrıca Snow çok iyi defans verir tabi uplamaman gerekiyor.Pvplerde en sağlam build budur.

Horce herzaman pvp için mükemmeldir.Resist skillerinin ff olup olmadığınla alakalı ben çok fazla force karakter açtım debufflar gayette güzel tutuyor.Ama konunun farklı yerlere gitmesini istemiyorum herkes kendine göre build açar zaten arkadaş oyunda yeniyse force açması onun için iyi olmaz.

Tabi bro tercih meselesi bi yerde.Ama arkadaş 10Lv daha oyunda yeni galiba Fire-Cold açması onun yararına olur.

Yukarı Alt