1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Checkten Sonra Oyunda Giriş Yöntemi

1. Tivies

Tivies Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bildiğimiz gibi çoğu kişinin bilgisayarında update olduktan sonra launcher yeniden başlatılıyor veya öle kalıyor. Bir zamanlar bendede bu sorun vardı.Evet bakalım bu sorunu nasıl çözeceğiz.

*Dün akşam vakti bir arkadaşımı tavsiyesiyle Silkroad'ı sildim. Tekrar setup ile yükledim.Updateyi yaptım ve kapadım. Checke kadar da hiç oyuna girmedim. Check vaktinde 11.40 dan itibaren hep launcher e tıkladım. 11.00 da kesin oyun açıldığı için ve insanların ellerini yormadığı için ilk bn launcher e basmış oldum.
    Kanıt
    Bu gün 10.51 de oyuna girdim ve redsea server ında _ilkkan48TR_ ile ilk bn pt kurdum redsea server ın da olan varsa söylesinler.
    Not:Önceden bende bu sorunu yaşıyordum o nedenle koyuyum dedim.

2. RHODOK

RHODOK Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne demek istediğini pek anlamadım :D ne olduğunuda anlamadım son olarak sarhoş değilsin dimi :D

3. Tivies

Tivies Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Checkten sonra bazı arkadaşlar oyuna giremiyordu o nedenle yazdım. Saçma cevap vereceğine adam gibi okusaydın

4. SroKopat

SroKopat Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kimse ellerini yormuyor çünkü server liste bakıyorlar,saçma desem ayıp olmaz umarım.Bir daha ki check'te video çekip gösterirsen hem ne demek istediğin daha iyi anlaşılır hem de ona göre sana inanırız

5. Tivies

Tivies Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Redsea ya bi daha kine gelirsiniz _ilkkan48TR_ ilk pt yi a.ınca anlarsınız ayrıca bu uniqe arayanlar için çok yararlı :wink1: