Arkadaşlar bu checklerin nedeni nedir ? Yeni başladım servera benim bi bilgim yok sizin varmı ?

BaSoryong

Buralıyım
Pasifikte fırtınadan servarlar zarar görmüş bide 32 mbit interneten dolayı oluyor.

ne yazıkki oyunda skill vururken ve buff açarken serverin durumuna göre beklemeler oluyor. Bu bazen 1 bazen 2 bazende 3sn ve yukarısına kadar çıkabiliyor. Biz oyuncular olarak bu durum karşısında hiçbirşey yapamayız. Fakat GM ler bu olayı düzeltmek için elinden geleni yapıyorlar. Aslında bu olayın nedeni oyunun 20 mbps'lik bir server üzerline kurulmasıdır.

Gelelim ''imput param error'' hatasına. Arkadaşlar bu bir bugtur. Bir skilli (ismini açıklamak istemiyorum) kullanılamadığından o skilli kullanmaya çalışan oyuncu etrafındakilerin ''imput param error'' hatasını almasını sağlıyor. GM asistanı Solo'dan aldıgım bilgiye göre bu konu üzerinde ve diğer buglar üzerinde çalışılıyor. Updatenin gelmemesinin sebebi ise işte bu bugların tespiti henüz tam tamamlanmamış olmasıdır.

11 12 dg ıtemlermı gelıcekmıs :D sıze bısı soleyımı D: ısroda daha 10 dg var bunu soleyen ıı ucmus untmasınkı burası prıvate server D: Maşallah ne dıyelımkı :D

11-12 dg gelmesini istemıyoz hele şu eu mapları bi de characterler ile janga ncave gelsin bide lagdan kurtulsun millet başka bişey istemıo :D

LastBaron demiş ki:
11-12 dg gelmesini istemıyoz hele şu eu mapları bi de characterler ile janga ncave gelsin bide lagdan kurtulsun millet başka bişey istemıo :D
ya eu da isteyen yok :D sade lag gitsin bide 7/24 açık dursun o yeter :D

Yukarı Alt