Sorunsuz çalışıyor eline sağlık şöyle bi olay var benim gibi boş serverlarda deneyip girdiğinde char gözükmüyor bunda demeyin çönkü orda char açmamıştım :D

Kemalist demiş ki:
Daha hızlı giriyor , gereksiz girdikten sonra pcyi kasıyor yoruyor ...
SRO_Client 'in standart hızı 3.00 dır.

Oyuna hızlı bir şekilde girdikten sonra tekrar ayarı 3.00 yapıp programı kapatırsınız, normal bir şekilde oynunuzu oynarsınız :wink1:

ps: Yeni versiyonda çalışmıyor diye biliyorum ?

Sehnsucht demiş ki:
DangerWalker demiş ki:
sro client hemen hata verio bunda hayır yok :?
Şu yana kadar yazılmış yorumlardan hepsi çalıştığı yönünde ve memnunlar.Sen beceremiyorsun diye kötülemeye hakkın yok.
sen becerde görelim :wink1: programı kullanınca 1-2 dk denemeden sonra sro client hemen hata verio programı kapat diyo bu bitek bende olmaz bütün kullananlarda olur, kullanıpta hata almadıysan burda eleştiri yapabilirsin öyle kuru kuruya olmaz.
PS: zaten artık gerek kalmadı login sistemi geldi :thumbsup:

DangerWalker demiş ki:
Sehnsucht demiş ki:
DangerWalker demiş ki:
sro client hemen hata verio bunda hayır yok :?
Şu yana kadar yazılmış yorumlardan hepsi çalıştığı yönünde ve memnunlar.Sen beceremiyorsun diye kötülemeye hakkın yok.
sen becerde görelim :wink1: programı kullanınca 1-2 dk denemeden sonra sro client hemen hata verio programı kapat diyo bu bitek bende olmaz bütün kullananlarda olur, kullanıpta hata almadıysan burda eleştiri yapabilirsin öyle kuru kuruya olmaz.
PS: zaten artık gerek kalmadı login sistemi geldi :thumbsup:
Ben kendim kullanmasam neden paylaşayımki programı? Yapamıyorsun diye böyle gereksiz yorumlar yazmana gerek yok.

sakın indirmeyin virüslüdür başkalarının canıda yanmasın bilmiyorum arkadaş bilerekmi koydu yoksa aldığı yerdemi virüslüydü ama şunu biliyorum bunun içinde %100 virüs var

download linki programın kendi sitesinden arkadaşın bir suçu yok ama virüslüdür indirdiğimden beri pc ötüyordu yeni temziledim

ben kaç gündür bağırıyom virüslü diye beni dinleyen olmuyoki kullandıkları antivirüs bedava oldugu için bulmuyor alın parsıyla antivirüsü her ay görelim ozaman virüsün alasını bilgisayarda virüs bırakıyormu

Programı açıyorum oyuna giriyorum .. Kitliyor sanki EXİT ' e tıklayamıyorum Denemiyorda zaten.. Ama emeğine saygı ..

Yukarı Alt