1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

"ChatBot" ve "StallBot" lardan Bıktınızmı ? O Zaman İçeri

1. SleepWalkeR

SleepWalkeR Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Towndayken chat penceresinde "goldseller" lerin yazdıgı sonu hiç gelmeyen mesajlardan bıktınız mı ?
    herhangi bir program yok. bu silkroadın legend III ile gelen yeni bir özelliği.
    Oyundayken u tusuna basıyoruz. block kısmına geliyoruz ve all kısmını seçiyoruz. buradan block registration tuşuna tıklayarak Blocklamak istediğimiz kişinin nickini giriyoruz. işte bu kadar. daha sonra o kişinin yazdığı hiç bir chat sizin chat ekranınızda görünmeyecektir. Ama birşey daha var bu pencerede yazılan nickler sizin pcnizde kalıyor. yani başka pc den oynadıgınızda yeniden girmeniz gerekecektir.

Bunu bilenler tabiki vardır lütfen ben bunu zaten biliyorum türünde mesajlar atmayınız.

2. DukeNukem

DukeNukem Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Bununla İlgili Bir Suru Topıc Acıldı.Bu Topıcı Acmadan Önce Arama Yapmanı Önerirdim :thumbsup:

3. SleepWalkeR

SleepWalkeR Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    vallahi 3 4 kere ayrı arama yaptım forumda. ayrıca multiclient bölümüne bile baktım belki oraya verilmiştir diye ama yoktu. block registration , chat blocklama hiç birisinde sonuç görüntülenmedi bende forumda yok diye açtım. varsa özür dilerim çünkü bulamadım :(

4. Saian S.S

Saian S.S   gamer olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İşçi

Sorun değil teşekkür ederiz 8) 8) Ama arama yaparken iyice dikkatli arayın ondan sonra sorun olmasın direk güzel bir topic açın en güzel topici ben açıcam hesabına yatın :wink1: Sabitlensin topiğiniz..