extraloob böyle daha zor oldu bu benim fikrim bence tekrar gözden geçiriniz otomatik olması hoş ama başlığı atamıyoruz her şey zaten ss lerde belli iken itemlerin her şeyini yazmak zor olur 5 dk lık iş 30 dk ya uzamış bence

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sistem lazım güzelim artık mutant çağında yaşamıyoruz düzenli hayata geçiyoruz böyle güzelce özenerek tek tip topicler istiyoruz herşey hatasız olmalı ki alıcı kişi hedefe kolayca ulaşabilsin.

mesela bak başlığa : char ismi - char lvl - char fiyatı 8)

extraloob demiş ki:
sistem lazım güzelim artık mutant çağında yaşamıyoruz düzenli hayata geçiyoruz böyle güzelce özenerek tek tip topicler istiyoruz herşey hatasız olmalı ki alıcı kişi hedefe kolayca ulaşabilsin.

mesela bak başlığa : char ismi - char lvl - char fiyatı 8)
:) ben fikrimi söyledim sadece modların işi daha da kolaylaşıyor :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
||| CHARSELL ~ TÜRKİYE'DE VE DÜNYADA İLK |||

Extraloob.Com Ailesi olarak hiç durmadan çalışmaya devam ediyoruz ve sizlere nasıl daha güzel hizmet verebiliriz diye düşünürken buyurun son projemiz yayındadır.

haber anasayfamızda yayındadır. http://www.extraloob.com/v6

Char ~ Karakter Satışlarımızda Artık Belirli Bir Düzen Getirildi adı ise Charsell ve anasayfamızda ve forum sayfalarımızda yayındadır.
http://www.extraloob.com/forums/charsell.html
bu sayfadan artık ve forum sayfalarımızda ki Karakter Satış Topicleriniz de Yeni Konu açmak istediğinizde bu sayfa karşınıza gelecektir, burayı eksiksiz doldurup gönderdiğinizde artık Satış Topiclerinize bir düzen bir standart gelmiş olacaktır tüm dünyada bir ilk olan charsell projesi hepimize hayırlı olsun.

Projenin yayında ve yapımında emeği geçen herkese binlerce kez teşekkürler özellikle dro - belg ikilisine ayrıca teşekkür ederiz komple projeyi java ile yazdılar ve sitemize uyarladılar :muck: :kalp:

Ekran Görüntüsü :
- Resim Silinmiş.

Saygılarımızla,

BAŞLIK GÜNCELLENMİŞTİR.

Son düzenleme:
birde satılan charların başlıkları bi sayfada toplansa ordan baksak.charsell altyapısıyla tabii.

Yukarı Alt