1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Charlar Hakkında -ler +lar Glavie Açmayın Bence

1. ProblemMaker

ProblemMaker Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi site bana diyecek bu çocuk deli mi çinli charda glavie her zaman mükemmel dediler beyer elinde som olan 47lvl üstü full +2 silah +5 som adamla kapıştım 20 raoun glavier bnim üstüm full npc gerçekten 20-13 aldım adam stun atamazsa donuyor bakın ben str bowlardan nefret ederdim kastım 47 gidiyor tahminim 85 lvlde 80+5 adam blueli bowla ortam ypıcam herculeste 1lvl charla demona gittim bugün 2defa 2sinde 6wizardlı 1 warirolu party wardı bide 3bowlu 2glavier 1nukerli sanırım party wardı 2sindede str bow kesti her charın -leri +ları var kısa bahsedicem...Yazma gereği duydum
    Glavierler=+ları passive can stun başka bişi yok -leri damageler yetersiz bowlara karşı birşey yapamaz 72deki atac durdurcu skili unutmayalım
    Blader=+ları tankerdir önden gider seri kombo atar -leri vuruşlar çoooooooook düşük bir skil var oda 2dk yetersiz ağır genelde çbk yatar avrupalara
    Nuker/Spear=+damage süperdir can süperdir glavie alma şansı olan tek nuker classıdır stun+fast nuke+cold seri bir şekilde -leri çok az can fazla damage yersiniz
    Nuker/Sword=+kalkan yüzünden birazdaha iyi defans olur yatır batır combolar -ler can az çok çabuk yatar glaveleri alma ihtimalı yok denecek kadar azdır sadece ona saldırmayan avrupaları çok kolay alır
    Hybird/İnt=+lar can Nukere gör yüksektir -ler bence en saçma char yapılandırması:S adam gibi int varken vuruşlar yetersiz
    Str/bow=+lar seri atak durdurma kolay yatmama -ler garment giyilmezse wizardlardan tek yersiniz herkes yer demeyin öyle bowlar tanıyorumki 80ken 80wizden tek yemiyor life enegyle....
    Hybrid/Bow=Pvpye gelmez uniqe avcısıdır taxi+uniqe için kasılır can az ama seridir

Beni Dinleyin Bir Sorun Olursa Nuker veya str bow hakkında pm atın bildiğim kadar yardım ederim

Tamamı Benimdir ALINTI DEĞİLDİR

2. cheng_xiao

cheng_xiao Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    glavierin damageleri yetersizmi O.o
    85 teptirmesiyle bi high damege veya crit yemedin heralde xD
    +bi glavierin yatırması en kolay char int charlardır
    pvp nide anlamadım
    zaten bi iki pvp ile char belli olmaz

3. ProblemMaker

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    salman glavierler nukerlerden iyi vururmu evet dersen helal olsun
    gelsin Herculeste HolyGirl'e bir Glavier adam alem ypıo

4. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sana sadece gülüyorum.Glavieinin damageleri yetersizmiş.Sen neden bahsediyosun kardeş?
    72 Lv +5 glavie 73 lvl de 72 lwl moblara 8kdan aşşağı vurmuyorum ben.Senin kapıştığın glavierin doğru bi yapılandırması olduğunu ne biliyosun?
    30 40 lwl char açıp yarısını str yarısını inte veren bi adamı kesiyosunuz burda laklak yapıyosunuz.bu ilk konuda değil susturduğum ilk kişi de sen olmayacaksın.Bi kere glavie bowa hep ters gelir.Gerek atack yönünden gerek defans yönünden gerekse seri vuruş yönünden glavie üstündür.Bow nukerlerin katilidir.Atack kesici skill demişşsin soul ve emperor vurduktan sonra sen stundan çıkmassın.Dul u da yersen gör bak noluyo.Ayrıca bow ile glavie arasında da çok atack farkı var.Bu atack farkı lwl in artması ve weaponların +7 olması ile daha da çok açılacak ve glavinin vuruş üstünlüğü büyük farklar yaratacaktır.
    Bu konuya da burda nokta koyalım.

5. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    Toros, çok yanlış düşünüyosun.Daha Lv 4x karakterlerin nesini karşılaştırıyosunuz? Lv 90 ol ondan sonra bak bakalım glavier düşük mü vuruyor, tek mi atıyor.

Kimseyi yanlış bilgilendirmemek gerek... :oldie:

6. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    hiçbir yapılandırmayı diğeri ile kıyaslayamazsınızoyun anlık bir olaydır pvp örneğini verelim kim olursa olsun bir kere ilk vuruşu yapan her zaman kazanır diğerine göre hep vuruş fazladan yapma imkanı vardır, unique avına gelelim neler gördük herkes kesebilir iş takım oyununda biter vya ufak bir bug ile çözülür, gelelim savaşa bu başlı başına tambir taktiktir kimse kimseye üstünlüğü sağlayamamıştır ekibi güçlü olan kazanır.

gelelim glavie char'a bana sorarsanız oyunun en güzel yapılandırmasıdır yakın dövüş adamıdır crt yaptımı yatıramayacağı char yoktur, stun da cabası.

kimseye birşeyi zorla beğendiremezsiniz oyun zevkidir herşey.

*Cold Glavie Garment Rulezzzz 8)

7. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    allahım yarabbim don değiştirir gibi char değiştiricnize açın bi char kasın 90na kadar ondan sonra bu yorumu yapınn her charın bi lale devri vardır gliverın o lwlde 2 tane stun skilli var sadece 90 olmadan hayatta charın güzellini anlayamassın tutturmuşunuz bi pwp hemen yenilin bi chara başka char açın ondan sonra ben neden eziğim kalırsın tabi ezik adamlar 90 lwl olmak için kasıo siz hangi char güzel die semra anne tabiri daldan dala daldan dala char arıosunuz

8. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    çok doğru yazmışsın
    :gülmektenaltınaetmece.gif:

9. RoyalFlush

RoyalFlush Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jeofizik mühendisi
    çarını iyi kullanan bi bowcuyu kimse kolay kolay yatıramaz bunu bilir bunu söylerim.
    ayrıca en yüksek atak gücü glavie dedir bunuda kabul edelim.

10. RollsRoyce

RollsRoyce   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Sadece şunu söylemek istiyorum her karakterin belli başlı iyi-kötü yanları vardır.Fakat oyun 70 Lvl iken Full İnt charlar oyunun kralıdır.Cafe sahibimiz bir lafı vardır 70 lvlde Full İntler 80 Lvlde Full Str GLavierler 90 Lvlde Full Str Bowcular demişti.Bunu diyenin hayatı Sro ile geçiyor.Ben ise oyunu bıraktım 2 ay olacak nerdeyse

11. Quincey

Quincey Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    lise öğrencisi
    Yıllardır Pc başındayım.Silkroadda yeni haritlar y
    ben senin yanlış düşündüğüü düşünüyorum
    glavier forever.Neden dersen bi glavierin hem atağı hem defansı iyidir.
    Strye vermesi defansını glavie kullanması atağını geliştirir.En iyi defans yapan en iyidir diye bi kural yok bladeler diyelim defansı 5 atağı 7 ortalaması 6 olur glavierlerin defansı 4 atağı 10 7 ortalama 7 olur yani böyle birşey yok ama örnek vermiş olmak açısından söylüyorum.Glaviere gmler yanlış özellik vermişler diğerlerinden daha iyi.

12. Dr.Kuduz

Dr.Kuduz Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bn elinde 80+7 si wizard adamdan +3+4+5 itemler ile elimde 80 bow warken tek yemedim ve adamı yeri geldiğinde tek yeri geldiğinde 2 skill e aldım ve adamda 1 sıra buff vardı:..
    kararsizin

13. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O zaman ben o wizardın karşısında dans ederim fan stormla :mrgreen:

14. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    o Wizard oynamayı bilmiyomuş xD ,
    80+7 ile sana 2 defa vurur, en az 15 k vuracağı kesin :)

Ya da sadece level kasmış, skilleri düşük olabilir.Ama benim kastığım karaterlerin hepsi full farm olarak geldiği için düşük vurma olasılığı yok :P

15. ProblemMaker

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana 90a kasın diyenler benim kuzenimin 89 charı var ben bizzat onla kastım 47 lvl örneği 90dada war siz duygusal glavier seviyorsunuz bowlar universalı aşacak derecede buzluyorlar

16. ProblemMaker

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana noob diyenler bu ara gelsinler Saturne orada dagger kasıyorum bu ara ben şuan 2char kasarım Nuker-Str Bow Dagger zaten çok ezik daha

17. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    Toros ben diyorum sana 90'a kas,ondan sonra konuş diye. Ömründe 80+ char yapmamışsın. Burda elin günün charı ile gelip ahkam kesiyosun. Bilenler söylüyor,ama burnunun dikine gitmeyi tercih ediyosun;devam et, bi gün sert kayaya toslarsın. O zaman kafana dank eder,anlarsın eğriyi doğruyu...

Hadi selametle. 8)

18. cheng_xiao

cheng_xiao Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    "üniversalı aşacak derecede buzluyorlar" :D bu noluyor

19. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    bu işler öle 40 akadar kasıp sonra pwpye gidip yenilmeyle olmuo 90 olucan sonra farm ve itemleri bitircen ondan sonra bu muhabbetlere girecen atp nin dedi gibi daha 80+ char yapamamışsınız ona buna ezik diosunuz benim 40 lwlde azıma edenler şimdi yerden kalkamıo bunu unutma ona göre davran

20. ChrsNYC

ChrsNYC Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar size kendimden örnek vereyim ben şuan lvl 48 full farm glavieyim şuanda 8gap var ve önümde hiçbir nuke ve bow duramıyor tabiki elindekinizinde iyi olması gerek fakat glavieye kötü diyenler ya hiç glavie oynamamıştır yada sağdan soldan gördüğü ezik glavielere göre laf atıodur..
    8 gapla tank olarak evente gidiyorum +3 kalkanla ölümsüz oluorum