Arkadaşlar ben FW de dc öldüm. Doğduğum yerde anında DC yedim. en az 10 kere denedim oyuna girer girmez dc veriyor. Biraz araştırdığımda gördüm ki tek kişi ben değilim. Bandit FW de ölenlerden o bölgede doğanlarda bug oluşuyormuş bazıları 3 ay giremiyormuş charına. Bazıları joymax e rapor edince serverlar check edildikten sonra düzeliyormuş. Ben rapor ettim cevabını bekliyorum. FW de Bandit e katılmamanızı öneririm. Eğer o bölgede doğarsanız iş kötü. Bu olayı yaşayan herkeste koordinatlar aynı

Bartimaeus demiş ki:
Arkadaşlar ben FW de dc öldüm. Doğduğum yerde anında DC yedim. en az 10 kere denedim oyuna girer girmez dc veriyor. Biraz araştırdığımda gördüm ki tek kişi ben değilim. Bandit FW de ölenlerden o bölgede doğanlarda bug oluşuyormuş bazıları 3 ay giremiyormuş charına. Bazıları joymax e rapor edince serverlar check edildikten sonra düzeliyormuş. Ben rapor ettim cevabını bekliyorum. FW de Bandit e katılmamanızı öneririm. Eğer o bölgede doğarsanız iş kötü. Bu olayı yaşayan herkeste koordinatlar aynı
bug report yaparsan sorunun çözülebilir yeni patch ide beklemene gerek yok 2 3 gun ıcınde sorunun çözülür

Yaptım ss sini çekip yolladım. Nihayet cevap vrebildiler. Düzelteceklerini söylediler. Bekliyorum...

1 defa bende de olmustu 2 gün sonra düzelmisti check falan olmadan yani bence mesaj yazmanıza falan gerek yok 2 gün sonra kendiliğindne zaten düzeliyor

slm arkadaşlar aynı sorun bendede var oyuna girer girmwez dc veriyo joymax tan bug raporu yolladım en az 6 defa ama ss yi yollayamadım nasıl yollandığını bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim....

arkadaşlar ben bu gün 6 7 tane yolladım inşallah dediğiniz gibi yarın açılır...

arkadaşlar benım bi sorunum daha var konunun yerı burası değil fromda aradım bulamadım
bana joymaxtan doğrulama kodu gelmıyor bu nedenle şifremı değişemiyom
yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar lütfen yardım!. Benim 72 wizz char war.Id pw yazıyorum ve entere basıyorum oyuna alıyor karakterler ekrana geliyor .4 tane karakter war.Ben 72 wizzi seciyorum tıklıyorum.Ve start diyorum oyuna girmek için. Ve start dediğim an 1-2 sn bekliyor ve dc yiyorum.Bide 72 wizz in üstünde pwp yapmak için kullanılan pc war.O pc charın yüzünü gözünü kapatmıs. Yüzü görünmüyo.Start deyince dc yiyorum.Neden?.Lütfen ama Lütfen yardım edin arkaslar.Çözüm olur die Bugünü yani Salı gününü bekledim silkroad da bakım olur da bnm char düzelir. die yine olmadı lütfen.İyice okuyun ve cevap verin.Charda bide pre de war:S

Yukarı Alt