Beyler dedigim gibi charımın şifresini ve ıd yi biliyorum email bilmiyorum nasıl ögrenebilirim ???? joymax tan şifre deiştiricem email hata veriyor sanırım !

onu deiştirdim joymax tan nasıl görebilirim ??? silkroadonline. netden göremiyorum yazdıgımı görebiliyorum sadece

Apt

rank8
email adresini deiştirdikten sonra joymaxa girip email verification yaptırmalısın.Yapmadıysan eski email adresi geçerlidir.
Şimdi http://www.joymax.com a tıkla açılan sayfanın sağ üst köşesinde Email Verification die turuncu bir yazı yazması lazım ona tıkla sonra id ve şifreyle giriş yapıcan.Giriş yaptıktan sonra açılan sayfada Send to emaill adress diye bir buton olması lasım ona tıkla email adresine giriş yap.Sonra gelen email' in içinde sayı e harflerden oluşan uzun bir şifre ve link olacak o linke tıkladıktan sonra o şifreyi kopyalayıp yapıştırım confirm dicen olay bitecek artık msn adresim silkroadonline.net te kayıtlı olan email adresindir.

üye girişi yaptıkdan sonra manage account dan password modification var ordan direk gir e-mail sormadan direk gizli sorunu istiyor ondan sonra şimdi şifren ondan sonrada yeni şifreni belirliyorsun.

Yukarı Alt