e-mailinide hatırlıyor musun ?

hatırlıyorsan joymax.com a gir oradan forger id or password tıkla oradan en alttaki formu doldur... id ni yaz ok de sonra gizli yanıtını altınada emailini yaz kabul ederse yeni olmasını istediğin şifreni gir ve onayla bukadar...

Yaw Bildıgım Adamın Bilgilerini de Giriyorum Oraya Acmıyor.Neden Anlamadım Sizin Acıyor Mu ?

beyler ben gizli soruyu unttum şifreyi değiştirmem lazım ne yapmalıyım diğer herşeyi biliyorum!!!

ya bende çarın şifresini unuttum nasıl bulucam yardım beyler
konuya bir el atın :(

Bir bardak soğuk su iç, kendine gelirsin. :D Geçmiş olsun, gizli sorusu yoksa o acc'dan bir fayda bekleme. Gizli sorusu olsaydı şifreyi değiştirme şansın olabilirdi...

charın lvlyi yüksek değilse aklın başına gelir bi daha unutmazsın eyer yüksekse bilgisayarı kırmaya başla kanımca :D

arkadaşlar bende charımın şifresini unuttum dediniz joymaxdan girip forget ıd and password yerini dolduruyorum AD yazan yere charın isminimi yazıcaz

orkone35 demiş ki:
arkadaşlar bende charımın şifresini unuttum dediniz joymaxdan girip forget ıd and password yerini dolduruyorum AD yazan yere charın isminimi yazıcaz
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: en alttakı kısmı doldur yeter :D üstteki kısım id bulmana yarar :lol: id gizli soru e mail le halletcen id pw bilisosan giriş yapıp şifre değiştircen.

pray: pray: pray: pray: merhaba arkadaslar bende çarımın şifresini unuttum ID biliorum Gizli yanıtta biliyorum henüz 30 lvlim aMA neye yanayım 5 LEVEL'Lik Güilde Yanıyorum... Guild ismi [AmEdLiLeR] Server: Babel... Lütfen AciL Yardım bilen varsa mailto:[email protected] eklesin lütfen şimdiden saolun..

JOYMAX'ın sitesine girin orda forgot your id or password yazar ona tıklayın sayfayı türkçeye çevirin girince Karakteri grin şifrenizi unuttuysanız parola değiştir kısmını doldurun hesap adını unuttuysanız hesap adını arıyor bölümünü doldurmanız yeterli ve sonra da şimdiki olmasını istediğiniz şifrenizi yazın bu kadar basit Yani Korkmayın aynısı banada olmuştu ben düzelttim:D

Herkeze İyi forumLar Nick:DutchWarior

Yav millet 2 senedir çarıma qirmedim buqün tekrar sro yükledim ve çarımın e-milini unuttummm şifredeyok ama oyuna qiriş ismi ve qizli soruyu biliyorum ne yapabilirim i çözüm yolu var mı summer4: lütven yardım edin o benim ilk çarımdı nerdeyse aqlıycaktım şireyi unutuncayardımm lütvennnnnn :!!&%&! :confused1:

çarın ismi : KaaN_NuKE

Bende 73 Wizard charımın şifrsini unuttum fakat gizli yanıtını biliyorum nasıl şifreyi alabilirim ?

Yukarı Alt