evet beyler kurtardım charı adam sürekli giriodu o dediğim ama gm sayesinde kurtardım gm le ark olduk artık :D dedim siteyi açarmısın pw değiştirme sitesini hemen açtı saolsun :D bedava silk felan de vericek saolsun başka gm olsa böle olurmu bea hll bu oceana :D :D :D

67673467 44 lwl olmuştur 45 olcak isteyenler pm atabilirler :D

Belki açılmıştır , arkadaş şifreyi değiştirdikten sonra kapanmıştır.Ama tabii doğrumu sölüyor onu bilemeyiz.Ayrıca bedava silk vereceğini zannetmiyorum :mrgreen:

inanmayanlar olabilir beya bi konuştuk sora charım hacklendi dedim pw sitesi kapalı dedim 1 sn dedi sora site açıldı gir dedi değiştirdim pw sora silk alıcam dedim test olarak verirmisiniz dedim 100 silk test yollucak öle dedi ama süresi belli deil :D :D çok ii gm bence bunlar isroda olsa kımıldamaz yerinden çok yardımcı oluo bu gm ocean hll valla :D

Ya neden olmasın ki... ocean da söylemişti bunu başta ben sadece oyun oynarım diye... Zaten Eğer zevkli bir oyun olmasını istemeseydi private serveri açmazdı... Ahhh keşke benimde ing olsa var yaa....

zaten aynı guildeyiz de masterın açtığı yoq xD :D :D açarsa konuşuruz :D lan berk sendemi inanmıon bana öle olsun sana yoq pet felan :D bu arada lwl 50 olacam akşam 67673467 pm meeisteynleri kasarım50 den sora :D

oo exlploid sen misin kanka oyunda heç gözükmüon yhaw :D bide şu aşadaki silkroad simgesi var ya exp felan yazıo onu nerden yapıonuz bi göster bana :D :D istersen kasarım aç oyunuda grşz :D

Yukarı Alt