ESCRO da 68 lwl charım var full int lighting fire charda 85m para var .. itemleri falan idare eder..

Charıma iyi bakıcak birini arıyorum ..Ben normal sro oynuorum. arada bi chara girerim anca birde ÖSS var o yüzden pc kalkcak hiç giremicem belkide :)

zaten senin noob charına ortak olmak istemem korkma senin gibi dandiktir oda

arkadas istersen ben ortak olabılırım benım de carım vardı tanırsın tanımayan yok lucifer41 dun gm banladı msn de neden banladın dedım bot oldugundan şüpelenmış bende no bot dedım ama çare yok istersen ortak olalım mailto:[email protected]

herkes ortak olmak istiyor bence ortak olcağınıza kendiniz yapın zaten 24 saat full kas 1 ayda 68 olursunuz:D

mailto:[email protected] kardeş benimde 56 lv charım var bana güvenmen için istersen ıd sini ve psw sini bile veririm onun izmirliyim sana ev telimi ve adresimide veririm şimdiye kadar kimsenin ahını almadım bana güvenirsen msn de konuşuruz sen beni bi ekle konuştukca anlarsın ztn bi kere bişi yapmıcağıma yemin ettimmi sölediğim şeyi yapartım charına benden zarar gelmez :)

ozan-277 demiş ki:
herkes ortak olmak istiyor bence ortak olcağınıza kendiniz yapın zaten 24 saat full kas 1 ayda 68 olursunuz:D
mrk etme 24 saat mas imkanımız olsa zaten kimse istemez :))

Yukarı Alt