Şu an tamamen 77-81 NPC SETTİR

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Emre herşey güzelde Brave_Childden 10 k dilenmen beni öldürdü zauahah :D gusel 87 lwl full farm ^^

Char güzeLe benziyor ; Lakin str ve int statLarın düşük gibi gözüküyor . Yeni eLine geçirmişsin herhaLde hayırLı oLsun ALLah nazarLardan korusun . 8)

Güzel char güzel skilller.Ama zaten farm yapıcaktın skilleri neden yükselttin onu anlayamadım :roll:

Maserati demiş ki:
Liberlitas demiş ki:
o Zaman C konsoL ss si çekip yoLLar mısın ?

Sana'mı kanıtlicam alla alla .. Siteye girmem diyosun msn'de girme o zaman siteye.
Hacım bana ispatLa bLue oLmadığını dedim mi ağzımdan çıktı mı öyLe bir Laf ? ßiz anLayamıyor muyuz bLue oLup oLmadığını ? C konsoLdan beLki str int statLara bakıp fuLL str mi onu söyLeyecektim ? Kendinden büyükLer hakkında ve kendinden büyükLerLe bundan sonra düzgün ve saygıLı konuşursan sevinirim . Havadan nem kapıp kendince bir şişmeLere geçiyorsun Lütfen saygı .

Liberlitas demiş ki:
Maserati demiş ki:
Liberlitas demiş ki:
o Zaman C konsoL ss si çekip yoLLar mısın ?

Sana'mı kanıtlicam alla alla .. Siteye girmem diyosun msn'de girme o zaman siteye.
Hacım bana ispatLa bLue oLmadığını dedim mi ağzımdan çıktı mı öyLe bir Laf ? ßiz anLayamıyor muyuz bLue oLup oLmadığını ? C konsoLdan beLki str int statLara bakıp fuLL str mi onu söyLeyecektim ? Kendinden büyükLer hakkında ve kendinden büyükLerLe bundan sonra düzgün ve saygıLı konuşursan sevinirim . Havadan nem kapıp kendince bir şişmeLere geçiyorsun Lütfen saygı .
Ben charı bilorm şahidim full npc giyiniyo itemsizde canı aynı bu arkdaş 87 lwlw itmleri çok gusel bilmem kaç kcanı var diyen uydurmacılardan deil :thumbsup:

Hacım bu konuyu kapataLım Lütfen ben Emre'yide tanıyorum ona sen yaLan söyLüyorsun üzerinde bLue var diyende oLmadı sadece statLara değerLik oLarak bakacaktım .. HayırLı oLsun charın :wink1:

char gayet guzel ancak light 72 cekmen gerekıyo bır de heuksal da wolf bıte galıba adı ılk skıll sıfırlamalısın ısıne yaramıycaktır :muck:

bence gereksiz birsürü skill var. curst hearth topla derim shock lion shout, wolf's tunderbolt, wolf bite spear,chain spear series,fire nuke,fire wall,frost nova,ice river force sıfırlanması gerekiyor fire combinasionu sonuna kadar aç derim tepedeki yazan tüm skilleri sıfırla nerdeyse çoğu gereksiz

Yukarı Alt