Yaklaşık 2 gündür oyuna giremiyodum server güncellemesinden yararlanarak oyuna gireyim dedim ama ne göreyim pacific serverindaki Storm_Shot isimli charım soyulmuş çalınan eşyalar 2 adet kurt ve ınventorydeki tüm altın ve kasadaki tüm altın ama kıyafetlerime falan dokunmamışlar kasadaki itemlerede dokunmamışlar sadece 2 adet kurtumu ve tüm altınımı almışlar iyide bu nasıl olabilir? Şifremi ve ID mi kimse bilmiyoki bilgisayarımda msn de yok yani kimseden bi dosyada almadım bu sıralar kafayı yicem yaw.. :cry:

aynısı banada oldu kardeş oyuna girdim bende sadece itemler yoktu benimde evde oynuyorum kimse bilmiyor şifreyi ama işte gitti nasıl oldu bende anlayamadım

ya iyide bunu kim niye yapıyor dalga geçer gibi insan yap hepsini çalar yada hiç bulaşmaz ayıptır şurda az bi zevkimiz var onada göz komyuşlar arama motorunda araştırdım bikaç kişini daha başına böyle bişey gelmiş onlarda updateden sonra soyulmuş aynı benim gibi sadece paraları çalınmış, ID PW yi kimsenin bilmediğine göre aklıma direkt olarak keylogger geliyo sanırım o da bu indirdiğimiz loder vs programlardan oluyo galiba neyse herkes dikkatli olsun benim başım yandı sizinki yanmasın ne diyim onu bunu bırak şifreyi değiştircem şimdide gizli yanıtı hatırlamıyom bakalım nasıl çözcez o da olmazsa yapıcam bişeyler.

aynısı bu gün bana oldu ve şu an biri daha soyuluyor tanidiğim sbot kullananlar ortak nokta acaba alakası varmı bilmiyorum yapacak bisey yok giden gitmiş itemler ve goldlar gitmiş aynı sekil duruyor. allaha havale ettim

bence uzun zaman silk gold almayanlara yapıyolar çalıyorlar ki gold alalım diye valla bende allaha havale ediyorum gitti itemlerim..

Yukarı Alt