S.a Beyler ben yaklaşık 1 ay önce bir internet cafeden 100m aldım 11 TL ye bugün çarıma bir bakiyim dedim soyulmuş ama bankadaki hiç birşey ellenmemiş üstü başında 3 tane sos vardı bişey olmamış.ama üzerinde bulunan 40m i almışlar ve yan çarları hiç ellememişler ..yardım lütfen .belki ucuza m aldıqım için ıp den girmiştir gold bot charıma yoksa normal biri soymuş olamaz lütfen yarımdd :!!&%&! :!!&%&! ne yapmalıyım?? hee bu arada charın Gizli Sorusunu bilmiyorum.. char Janganda Soyulmuştur... :!:

Charını neden gm soysun arkadasım sen charın bilgilerini başka insanlarla paylaştıysan veya oyuna girdiğin bilgisayarlarda trojen varsa gm ne yapsın. Charın gizli sorunu bilmiyorsan hiç uğraşma artık başka bir char aç yeniden başla.

Arkadaşım charın bilgilerini benden başka hiç kimse bilmiyor hemde bilgisayarı 2 ayrı virüs programından tarattırdım.. Hemde üstümde 3tane +3 sos vardı niye peki bunları almadıda gitti goldu aldı hiç birşeye dokunmamış.

EliteTurk

Aileden
metin15 demiş ki:
S.a Beyler ben yaklaşık 1 ay önce bir internet cafeden 100m aldım 11 TL ye bugün çarıma bir bakiyim dedim soyulmuş ama bankadaki hiç birşey ellenmemiş üstü başında 3 tane sos vardı bişey olmamış.ama üzerinde bulunan 40m i almışlar ve yan çarları hiç ellememişler ..yardım lütfen gm mi soymuş olabilir belki ucuza m aldıqım için ıp den girmiştir charıma yoksa normal birimi soymuş olabilir??? lütfen yarımdd :!!&%&! :!!&%&! ne yapmalıyım?? hee bu arada charın Gizli Sorusunu bilmiyorum.. char Janganda Soyulmuştur... :!:
Soyulma olaylarında GM mi soymuş olabilir diyosunuz ya genelde bazen size gülüyorum.GM ne yapsın senin 40m ini Silkroad Online zaten adamların çalıştığı sistem alanı Code yazarak GM kendisine Gold temin edemicekmi sanıyorsun? Charını kim soymuş biliyormusun uzaklarda arama hele bir mahalleni gez arkadaşlarına sor uzaklarda arama bence. :oldie:

Ps:bulucağını sanmıyorum. :detective:

kardeşim gm dediysem o zmnki aklımla dedim yanlış demişim ... ben bir kaç arkadaşımda gördüm gold botlar herhalde giriyor.. benim arkin 94 wizine girmiştide pwp yaptı çıktı ing konuştu güzel çarmış dedi çıkttı.. benm charada öle biri girmiş olmayasın

LegendMaster demiş ki:
metin15 demiş ki:
S.a Beyler ben yaklaşık 1 ay önce bir internet cafeden 100m aldım 11 TL ye bugün çarıma bir bakiyim dedim soyulmuş ama bankadaki hiç birşey ellenmemiş üstü başında 3 tane sos vardı bişey olmamış.ama üzerinde bulunan 40m i almışlar ve yan çarları hiç ellememişler ..yardım lütfen gm mi soymuş olabilir belki ucuza m aldıqım için ıp den girmiştir charıma yoksa normal birimi soymuş olabilir??? lütfen yarımdd :!!&%&! :!!&%&! ne yapmalıyım?? hee bu arada charın Gizli Sorusunu bilmiyorum.. char Janganda Soyulmuştur... :!:
Soyulma olaylarında GM mi soymuş olabilir diyosunuz ya genelde bazen size gülüyorum.GM ne yapsın senin 40m ini Silkroad Online zaten adamların çalıştığı sistem alanı Code yazarak GM kendisine Gold temin edemicekmi sanıyorsun? Charını kim soymuş biliyormusun uzaklarda arama hele bir mahalleni gez arkadaşlarına sor uzaklarda arama bence. :oldie:

Ps:bulucağını sanmıyorum. :detective:

Gm derken yanlışlıkla dedim pardon sroyu hiç bilmiyormuş gibi konuştum utanıyorum yani :) :santa:

Yukarı Alt