1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Charım Hacklendi. :(

1. RinkutakiaRi

RinkutakiaRi Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bu sabah charım soyuldu (89 Lv Wizard) nedenini bilmiyorum ama herkes programla yaptıklarını söylüyor.Geçen ay başka bir siteden paralı t bot bir de gold (150m) almıştım.T bot bittiği gün tbotsuz olarak stalla bıraktım.Ertesi günde sabah erkenden açtım kastım lvl atladım dün gece kapattım. charda 120m vardı sabah baktım hiç biri yok üzerimdeki itemler yok elixirler avatar itemler duruyor.Sizce bunu kim yapmış olabilir pcde virüs yok rev6 yada o siteden şüpheleniyorum.Cevaplarsanız sevinirim charıma ona göre devam edicem bir de şifreyi değiştirsem, pcyi formatlasam yine aynı şey başıma gelir mi ? Şuan gerçekten çok kararsızım charı satabilirim düzeltebilirimde.Server Sparta char adı mLs .Umarım yanlış yere konuyu açmamışımdır. :cry: :cry:

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    öncelikle geçmiş olsun yapacak birşey yok o chardan umidi kesmelisin lakin nereden alkdığını bilmediğin programlarla olacağı budur çok dikkatli olmalısın bu konuda...charı satmanı tavsiye ederim.

3. XER0

XER0   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci

Oynamayı devam etmek istiyorsanız, her ihtimale karşı bilgisayarınızı formatlayın, İyi bir antivirüs kurun ve şifrenizi değiştirin. Internet Cafe, Okul ve Arkadaşınızın evi vb gibi yerlerden Silkroad Karakterinize giriyorsanız, mümkün olduğunca girmemeye çalışın. Kullandığınız programları(bot,loader vb) güvenilir yerlerden indirin.
    *

4. _silencer_

_silencer_ Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun