arkadaşlar odinde 100 lvl charım çalındı joymaxtan rapor yolluyacam ama ingilizce olarak yazamıyorum

bana bi yardım ederseniz sevinirim charın şifreyle e-mail'ini değiştiriş geri alamıyorum.

lütfen mod arkadaşlar yardım lütfen... :!!&%&!

Dostum o charı geri alabileceğini pek sanmıyorum E-mail Verification diye bişey yapmış çünkü Joymax Geçmiş olsun

Geçmiş olsun Joymax yetkililerinin Bu konuda yapabileceği hiçbirşey ne yazıkki yok. :(

şunu dene bug reportu hazırla sonunada charim için 1000silk almıştım nasıl yüklüyeceğim başka charım yok yaz devamı gelicekti ama charımsoyuldu yaz parayı duyunca belki sonuç cıkar :D

Ne yapıcaksın biliomusun eLempTRa nın dedğini yapmadan önce bi 10 bardak soğuk su içiceksin eLempTRa
nın dediğini yapıcaksın bak charın geri gelme şansı %50

_k0ps3k_ demiş ki:
Ne yapıcaksın biliomusun eLempTRa nın dedğini yapmadan önce bi 10 bardak soğuk su içiceksin eLempTRa
dalga geçiceğine hiç cevap yazma adam zaten üzgün çarı çalınmış gidiosun bide utanmadan dalga geçiyosun.

DangerWalker demiş ki:
_k0ps3k_ demiş ki:
dalga geçiceğine hiç cevap yazma adam zaten üzgün çarı çalınmış gidiosun bide utanmadan dalga geçiyosun.
son derece katılıyorum

HeYeCaN_YoK demiş ki:
gokhan50 demiş ki:
bence fake konu senin charın felan çalınmadı
neye dayanarak söylüyosun
+1905 bu forumda biri keyloggerlı paylaşım yapmıştı bende indirmiştim bilgisayara keylogger bulaştı az daha çarım gidiyordu neyseki gitmedi ve o paylaşımı yapan kişi şuan hala forumda ve deneme mod adını vermeyim

kimse düşünmüyor bu olayın kendilerinin başına geleceğini düşünseler yapmazlar zaten sromen benim o üyeliği 2 kişi kullanıyorduk artık ben bunu kullanıcam

Yukarı Alt