arkadaslar charim bugda kaldi joymaxa mesaj atiyorum fakat mesaj atilamaz felan diyor nasil mesaj aticam yardim edin lutfen gidicek char :(

shadow763 demiş ki:
arkadaslar charim bugda kaldi joymaxa mesaj atiyorum fakat mesaj atilamaz felan diyor nasil mesaj aticam yardim edin lutfen gidicek char :(

Bug da kaldı derken chara girdiğinde direk masaüstünemi atıyor. evet diyorsan kayma skili x tuşunda ise oyun girdiğinde 1 sn için char görünür sürekli x tuşuna basarsan char geriye kayar ve bug dan çıkar.Bir diğer yöntem bug da kalan chara giriş yaptığında hemen seni oyundan atar yalnız 30sn ve 1 dk arası süre zarfında char oyunda kalır.pk bir char ile yada yaratık çekerek charını öldürmeyi dene böylece girdiğinde char town a gitmiş olacaktır.

Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
Cruise_Fair demiş ki:
shadow763 demiş ki:

Bug da kaldı derken chara girdiğinde direk masaüstünemi atıyor. evet diyorsan kayma skili x tuşunda ise oyun girdiğinde 1 sn için char görünür sürekli x tuşuna basarsan char geriye kayar ve bug dan çıkar.Bir diğer yöntem bug da kalan chara giriş yaptığında hemen seni oyundan atar yalnız 30sn ve 1 dk arası süre zarfında char oyunda kalır.pk bir char ile yada yaratık çekerek charını öldürmeyi dene böylece girdiğinde char town a gitmiş olacaktır.

iyiymiş başına gelmiş gibi anlatiyorsun :D

BøBa demiş ki:
Cruise_Fair demiş ki:
shadow763 demiş ki:

iyiymiş başına gelmiş gibi anlatiyorsun :D

:D:D:D cafelerden sürekli arıyorlar böyle böyle oldu die mantıksal olarak denediğim yöntemler her seferinde işe yaradı o yüzden çok char çıkardım bug dan :D:D

Bug da Kaldıysa character ve oyuna girdiğinde atıyorsa Bekliceksin Başka çare yok

bende bugda kaldım bırde işin garibi 14 lvl adam ile pasif yaratıklarda :D
ağacın içinde kaldı adam bende trayder olan diğer çarımı götürdüm elektirikli bowcu tiefler çıkana kadar sonra onların atışı diğer çarlara seker yakında bulunan çarlar yatar pasif ise kaldığın yerdeki yaratıklar bu yöntemi deneye bilirsin

Bende Jangan caveye girdim oyundan attı birdaha girmeyi denedim tekrar attı derken char bugda kaldı Pc ye Modeme oyuna reset attım olmadı Joymax ' a mesaj atılabildiğini bilmiyordum yaklaşık 1- 1,5 ay bekledim yeni legend geldi char hotandaydı :))

Yukarı Alt