bence char bugda kalmıştır. geçen gün sitede biyerde okudum bi yer varmış orada buga girince char diğer updateyekadar bugda kalıyomuş sanırım öyle hatırlıyorum. bide şey yazıyodu hatta 3 ay bile bugda kalan charlar olmuş diye yazıyodu.

Majestic demiş ki:
Infinity demiş ki:
bence char bugda kalmıştır. geçen gün sitede biyerde okudum bi yer varmış orada buga girince char diğer updateyekadar bugda kalıyomuş sanırım öyle hatırlıyorum. bide şey yazıyodu hatta 3 ay bile bugda kalan charlar olmuş diye yazıyodu.
iyide güzelim bugla ne alakası var dc yemesi gerekmiyor mu oyundan cıkıp girince tekrar girip start diyorum kasmaya devam ediyor. :rolleyes1:
tam olarak bilemiyorum halil abi ben okudugumu söyledim sadece. hatta adamlar gm ye falan posta atmışlar bu konu için galiba.

Majestic demiş ki:
Oyuna botla giriyorum teleporttan sonra değil normal kasarken donuyor oyun.Dc yemiyor öyle bekliyor ama char oyunda değil. :/

Aynısı bana oldu kafa yedim evde millet yürüyor falan ama ben kaldım galiba çok garipti sil baştan yükledim sbotu oldu sbotla alakalı tamamen.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Eve geldiğimde bana da olmuştu, savaşa normal olarak girdim savaştan sonra çıkıp tekrar sbotla gireyim dedim girdi .. Kasıyor char şuanda ..

Majestic demiş ki:
Truth demiş ki:
Majestic demiş ki:
Oyuna botla giriyorum teleporttan sonra değil normal kasarken donuyor oyun.Dc yemiyor öyle bekliyor ama char oyunda değil. :/

Aynısı bana oldu kafa yedim evde millet yürüyor falan ama ben kaldım galiba çok garipti sil baştan yükledim sbotu oldu sbotla alakalı tamamen.
Sbotu bastan indirip ayarları bastan yapsam düzelirmi dersin?
Ayarları sakla sbot tekrar indir olmadı ayarları tekrar yap bana kafayı yedirdi ama oldu yaptığımda.Olmadı ayarlarıda baştan yapman gerekebilir..

Aynen öyle char kalıyor kasarken bende garip sonuçlar falan çıkardım dedim formatmı atsam kafayı yedim ama denemeni tavsiye ederim zarar gelmez bir tekrar yükle.

Aynısı bendede olmuştu hatta kaç konu açmıştım sitede artık çıldırmak üzereydim charı kasamıyordum pc'ye güzelce bir format Sro sıfırdan kurdum sbot'uda tamamen 0'dan kurdum ayarlarını baştan yaptım sonra bir kez dahi olmadı Sbot'u tamamen ayarlarını 0'la yeniden kur sro baştan sil kur ben öle yapmıştım anca öle düzelmişti:)

BaSoryong

Buralıyım
Bende 1 kere olmuştu aynısı o zamanda net çok yavaştı yarım saate açılıyordu google, Daha sonra kendinden düzeldi..

F34RL3SS demiş ki:
aynı olay 2 arkadaşımın daha başına geldi.
Char oyunda olarak gösteriyor ve sen oyuna giremiyorsun.
Bug report a ticket atacaksın, 2gün içinde düzeltiyorlar :wink1:
konuyu tam olarak anlamamışın char oyunda falan kalmıyor kasarken bir anda char duruyor kıpırdamıyor buffları üstünde dönüyor ama hareket etmiyor dc'de yemiyor olay bu olsa gerek benimkisi böleydi :mrgreen:

aynı olay arkadaşımında başına gelmişti ne yaptıysa düzelmedi salı günü uptade ' den sonra düzeliyor

Yukarı Alt