1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

char

1. last_knight

last_knight Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben sroyu europa gelınce bırakmıstım ama sımdı yenıden baslamak ıstıyorum onun ıcın bırkac sorum olucak
    1acıcagım char sızce europa mı olsun yoksa chınees mı
    2eger europa acarsam nası olsun karakte yapılandırmasını skıller felan bılmıyorum lınk verırsenın servınırım

2. 0x66

0x66 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    bak kisacasi birazcik anlatayim sana euro ve cin charlarini

cin carlarinda potlar hemen doluyor ve euro charlarinda potlar her 15 saniyede doluyo

simdik dersin neden 15 saniyede doluyor bunun nedeni cok kolay
    euro charlari acayip ve inanilmaz güclü ama sadece tek problemleri euro charlarda
    potlar her 15 saniyede doluyor ve cin charlarinda her 1 saniyede

simdik dersen hangisi iyi bence ikiside iyi ama en güclüsü euro charlar :lol:
    ben yenikten baslasam herzaman cin chari yaparim cünkü cin carlar daha güzel duruyor
    ve silahlari daha güzel bide potlari hizli doluyor

ama euro charlar manyak güclüler bizim cinlere sadece 1 koyorlar bizim cinliler yeri öpüyor :lol:
    ama tabiki yine tercih senin dir sonucta sen oynuyacan

istersen youtubeye bak orda cekilmis videolar var yaz silkroad europa pvp felan bak euro´lar nasil
    hadi sana kolay gelsin :lol:

3. Saian S.S

Saian S.S   gamer olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İşçi

+1907 :lolmuch: :lolmuch:

4. Mighty

Mighty Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Seri Katil
    Europe acacaksan eğer,

2 handed sword ya da crossbow aç.Skillere gelince

2 handed sword warrior baslıgı altında sadece kendı skillerini açarsın.Çünkü warriroda 3 silahın skilleri mevcut: One handed sword- two handed sword ve dual axe.2 handed sword full str bir chardır.Attck gücü muazzam olmasına ragmen bizim ülkemizdeki baglantıdan dolayı kendi lvlının 4-5 lvl aşagısındaki moblarda kasmalıdır malum lag var ki orada bile ölebiliyorsun.

xbow da aynı şekilde full str bir char. onun skili ise rogue kısmında.Bu skill başlıgı altında da 2 silah skilleri var biri crossbow biri ise dagger.Crossbow lar avrupa charları içerisinde en uzak vuruş menziline sahip 40 lvla kadar biraz zorlanırsın ama 40 tan sonra inanılmaz phy atacka sahip olursun..

Peki neden avrupa.? Yukardaki msjda arkadaş anlatmış vurus uclerı harika ama 15 sn pot olayı cok kotu o yüzden sen sen ol sakın wizard warlock fln açma bu int charlar anında yatarlar.pvp ye gelince açıkcası bu kastıgım 2. avrupa char ama pvplerde o kadar zevk verdıgı söylenemez bir bowman ile glavierin kapışmasına benzemez 5-6 sn içinde ya yatırırsın ya yatarsın şunuda söylemek lazım 40 lvlden sonra 2 handed swordda acılan çok önemli skiller var bunlar phy defencini baya bir artırıyor +238 oolarak başlıyor ve 45 sn süresi var pvp lerde bunu basarsan yatman hemen hemen imkansız aynı şekilde 60 lvlda mag defence skilli açılıyor bu skilleri kullanırsan pvp de yatmazsın..

Çin charları konusmaya gerek yok zaten her zman sunu savunurum: Lag varsa int char açmayacaksın.o yüzden glavier ve bowmanden şaşma derim ikisinden birini seç.seçim senin.oyun başlasın :mrgreen: jigsaw gibi oldu

Make your choice before you die :lolmuch:

5. last_knight

last_knight Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok sagolun arkadaslar zaten cını bılıyodum aradakı pot mot bılıyomda bızım cınlere tek falan atıomus eurolar ondan sorıım dedım bıde skıllerı bılmıyodum cokthx

6. eagle1016

eagle1016 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede avrupa ac nedenını sorarsan su

tamam avrupaların potları 15 sn de doluyo ama bu koca bıır yalan

vıgor 2.5 saniyede dolduruyor ve vıgor kullandıgın surecek yatacagını sanmıyorum

bana sorarsanız cınlı charlara tamamen hakaret ve cok buyuk adaletsızlık :S

avrupanın karsısında duracak tek char pro bow ve pro blade

7. Excrea

Excrea Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    chinese full str glavie --- bowman ilk tercihin olmali bence cunku europenleri bukadar goklere cikartanlar bit full str chinse vs europen izlememisler demektir... bir europenin bir chinese str karsisinda hicbir sansi yoktur hemde hic itemler eesit oldugu muddetce europen herzaman yenilmeye mahkumdur.hernekadar yuksek wursalarda 5 saniye icinde yerdeler we zaten snow shield acan bir adami istedigi kadar cok wursada olduremez.ayni sekilde tek basina yarkan kesemez arkasinda healer vb yardimci charlar olmasi lasm yoksa 2 wurusta yerde ayni sekilde trade olamaz tek sansi thieflik trader oldugun anda arkadan gelen bir adam kasla goz arasinda europeni yere indirir tek sansin gizlice gorunmez olarak kerwan bulup yatirabilirsen yatirmak .. kasmasida zordur durmadan yatar 4 5 lvl alti yaratiklarda kasman gerekir bol bol kacmassan yeri opersin party lere we giant lara dalamazsin bot abirakirsan gunde 20 kere olur 0 gap gidersin ama okdar cok olursun ki 3-5 gap gider gibi sp gelir lvl atlayanakadar :lol: ozellikle 50 lvl e 60 lvl e kadar cok zorlanirsin sonra full blue itemler we +5 silahlar +5 giysilerle olme riskin daha cok azalir ki o itemlerde bol para gerektirir ozellikle son degree lerin saglam olmasi cok gerekli.. chinese her zaman daha mantikli ama bende europen kasiyorum yani oynanmicak charlar degil ama nasil kasiyorum 80 lvl bowmanimi karakorama koyuyorum europenle trace atip kasiliyoru yoksa kendibasina kasmak cok zor.. :lol: