Şimdi arkadaşlar, malum bu ksroda premium ve bot almamız hayal allah ne verdiyse el ile kasıcaz ve daha yavaş level atlayıp SP sıkıntısı yaşıycaz,

Bir haftalık ksro maceramda öce chn kasmaya çalıştım lakin daha 15 lvl olmadan sp sıkıntısı baş gösterdi, wizard açtım 23 lvl oldu şimdilik güzel sıkıntı yok ama wizard ile oynarken hep yatacak korkusu ile oynamak ızdırap oldu, crossbow kasmaya başladım 27 lvl oldu sıfır farm ve açılacak tüm skiller açılmış birde üstüne 1000 SP arttı, görünen o ki kendi adıma en mantıklı yol xbow kasmak, 30 lvlden sonra charı Xbow-cleric yapmak istiyorum,arta kalan SP'ler ile cleric'i yüklenecem ama aklıma değecekmi sorusu geliyor, çünkü daha önce ne yüksek lvl xbow gördüm nede oynadım, kısacası bu char 90+ olduğunda (kararlıyım gerekirse 3 sene oynıycam ama kasıcam) iş yaparmı, yoksa ezikmi kalır,

ben hiç uniqe kesen xbow yada pvpnin kralı xbow diye birşey duymadım, bana önerilerde bulunursanız çok memnun olurum, görünen o ki önümüzde uzun bir zaman var ve başlangıcı sağlam yapmak istiyorum

En önemli konuyu unuttum, birde ksroda yüksek lvl char kasmaya değermi, sonuçta başkasının vatandaşlık nosunu kullanıp acount aldık, yarın bir gün 60-70 lvl yapınca elimize patlamaz değilmi?

Yukarı Alt