arkadaşlar sizce intci charın skilleri nasıl olması? 1 yandan cold ligh heuksal90 bir tarafdan cold ligh kılıç skillerini 90 yapmayı düşünüyom...ama bir türlü karar veremedim şuan heuksal 73 de kapatıp kılıç skillerini açsammı

hadi onuda geçdim ne giyeceğime kara veremiyorum :S:S

lütfen yardım edin arkadaşlar :D

Arkadaşım sana tavsiye ben pwpde 3-4 (CH) adamın arasına girerim dersen S/S şart ve roque-wizartlara karşıda çok iyi bir chardır iyi yapılandırırsan hızlı olman yeterli yatır batırlan hmn ölüyorlar [ bicheon-cold-ligh 90 yap ] :wink1: ama ben full kasarım savaslardada strlerin arkasında dururum sağa sola nuke atarım ve silah skillerini fazla kullanmam dersen [ fire-cold-ligh 90a çek ] :wink1:

GliseriN demiş ki:
Arkadaşım sana tavsiye ben pwpde 3-4 (CH) adamın arasına girerim dersen S/S şart ve roque-wizartlara karşıda çok iyi bir chardır iyi yapılandırırsan hızlı olman yeterli yatır batırlan hmn ölüyorlar [ bicheon-cold-ligh 90 yap ] :wink1: ama ben full kasarım savaslardada strlerin arkasında dururum sağa sola nuke atarım ve silah skillerini fazla kullanmam dersen [ fire-cold-ligh 90a çek ] :wink1:
yorumun için tşkkürler heuksal açık şuan kapasammı :S

arkadasım ben wizardım ve bılıyosun kı wızardlar kendı ıvısındekıne tek atıyor ama solıyem ne warsa bıcheonda war wizardda Life+Zerk=inanılmaz bır guc ama genede bır block gectımı bunlar bıseye yaramıyo adm yatır batırı bır koyuyo ztn lıfeyle 1500 can kalıyo adm benı yerdeyken olduruyo ayrıca kasılırkende kolay olur...

Yukarı Alt