ganigani demiş ki:
bari bende 59luk nukeci var elden vericem kocaeli/izmit isteyen olursa resimleri duruyo koyarım Wink tabi cuma gününe kadar satılık değil daha sonra satıyom Wink

Ya sen cari sattin 1-2 saat server online olursa ne yapcan :lol::D??

pointtr demiş ki:
ganigani demiş ki:
bari bende 59luk nukeci var elden vericem kocaeli/izmit isteyen olursa resimleri duruyo koyarım Wink tabi cuma gününe kadar satılık değil daha sonra satıyom Wink

Ya sen cari sattin 1-2 saat server online olursa ne yapcan :lol::D??
yok cuma günü 00:00 a kadar beklicem cmtesi satarım.kocaeli/izmit elden vericem.59 lvl ex 50lerde nuker s-s.detaylar ve resimler alıcaklarla konuşulacak Wink

ybu herif hiç bi iş yapmayın ben oyun dan biliyorum ped ped ped isterim vermicem diom git basımdan diom ozaman 50 m 50 m 50 m ver oyunu bıraktırcaktı

blade408 demiş ki:
ybu herif hiç bi iş yapmayın ben oyun dan biliyorum ped ped ped isterim vermicem diom git basımdan diom ozaman 50 m 50 m 50 m ver oyunu bıraktırcaktı
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bu ne yav, psro da da para istenmezki. Dışarı çıkıp yerdeki altınları toplasa zengin olur valla. Ben böyle 2 kişiye pk oldum.

blade408 demiş ki:
ben mi.ya git öm den iki mesaj attık insanlık istedik diye konuyu büyütme.öle bişi yapmadım.yalan yanlış konuşma

Yukarı Alt