mrhba arkadaşlar.Ben bugün saat 3 civarlarında ZSZC srodaki üyeliğime girdim charımı en son mujigilerde bırakmıştım fakat char şehirde doğdu.pek takmadım ama çantama baktığım 25 m paramın gitmiş olduğunu gördüm.Kasaya baktım elixir protector,shield ve accesory ler duruyordu ama bütün elixir weaponlar gitmiş.Çantamda bulunan 56 lvl lik itemler ve bütün potlar kasaya konmuş.Sizinde başınıza bölebirşey geldimi hiç.Oyuna aynı üyelikle devam etsem mi etmesemmi die düşünüyorum.Üyeliği extraloobdan aldım ama şifre değiştirme sitesi açık olmadığından değiştirememiştim.Ne yapmalıyım bi akıl verirn bana delirecem... summer2: summer2: summer2:

Charı ilk extraloobdan aldığınızı söylemişsiniz.Size kim verdi bu acc 'yi?

Charınız soyulmuş sanırım. sin:

Trezeguet demiş ki:

charı bana sitede üyelik dağıtan MaLaTYaLee44 isimli kişi verdi.

reishin demiş ki:
Trezeguet demiş ki:

charı bana sitede üyelik dağıtan MaLaTYaLee44 isimli kişi verdi.
Sabit başlık ve site yönetiminden kişilerin dağıttığı üyelikleri alsaydınız bir sorun çıkmazdı(Eğer pcnizde virüs varsa ayrı tabi).Kişiler iyi niyetli olabilir tabi fakat bazı emek hırsızlarıda olma olasılığı var.Sitedeki MaLaTYaLee44 mü yapmıştır bilemeyiz.Belkide bilgisayarındaki bir virüs sebep olmuştur.Ama keşke sende şifre değiştirmeden kasmasaydın. sin:

Üyeliği 4 gün önce aldım.Aldığım an değiştirecektim fakat kapalıydı bende açılır sonra değiştiririm dedim ama açılmadı.PCyi virüs taramasından geçirdim ama virüs yok.Hatta oyundan çıkıp girdim gene aynı.Böyle emek hırsızları olduğu sürece bu oyun oynanmaz.İnsanlarla dalga geçiyorlar resmen.Kim yaptıysa Allahından bulsun.

Server
Takımı
Fenerbahce
reishin Ben Kimsenin Charını Soymadım Soycak Olsak Üyelikleri DAğıtdıkdan Sonra Mod Basvurusunda Bulunmam Tüm Bilgilerim SnowFlakede Var Benim DAğıtdığım Üyeliklerde 85 Lv Olan Kişi Var Onun Charını Soymadımda Seninkinimi Soydum 1. Sen Bot Kullanıyomusun ? 2. Pc Tarat

Server
Takımı
Fenerbahce
ben ismime leke sürdürmem bende üyelik bol verim 1 tane daha hic kasma şifre değiştirme sitesi acıldığında değiştir sifreni

ben sen soydun demedim ben kimseyi suçlamıyorum.Benim öğrenmek istediğim charın soyulup soyulmadığını öğrenmekti.Bana üyeliği kimden aldığımı sordular bende söledim.PC me baktım ve tarattırdım hiçbi sorun yok.Botta kullanmıyorum.Eğer elinde başka üyelik varsa verirsen sevinirim.Şifre değiştirmek için sitenin nezaman açık olduğunuda sölerseniz yada nezaman açılacağını bende onagöre şifremi değiştirip oynarım.

Server
Takımı
Fenerbahce
Özel Mesaj Gönderilmiştir Şifre Değiştirme Sitesi Ortalama 22 Haziranda Acılcak

MaLaTYaLee44 'den yeni bir üyelik aldım.Busefer kasmayacağım.Şifreyi değiştirip kullanacam charı.Tekrar söylüyorum MaLaTYaLee44 suçludur demedim.Büyük ihtimalle başka biridir.Zaten extraloob kullanıcaların böle birşey beklemiyorum.Ben sadece yaşadağım olayı anlatmak ve bu olayla ilgili bilgi almak istemiştim.Şifre değiştirme sitesi nezaman açılacak bu konuda bi bilginiz varsa burdan yada özelden msj atarsanız sevinirim...

Yukarı Alt