1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Char soyulma olayı?

1. E@gle

E@gle Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya bu aralar amma char soyulma olayları oldu. Ara vermiştim silkroad oynamaya 3 hafta felan oldu oynamaya başlıyalı haftada en az 3 - 4 char calındı. Globalden bissürü kişi charım soyuldu diye yazılar yazıyorlar. Bi char soymak bu kadar kolay mı? Ben pre. felan bişeyler alacaktım şu 3 hafta boyunca durmadan charım soyuldu yazısı görünce karar değiştirmeye başladım. Ya biz çalışıp çabalıyoruz bişeyler yapıyoruz adamın biri gelip alıyor gidiyor.
    Bu char soyma yolları nelerdir bilen arkadaşlar varsa söylesin de ona göre önlemler alırız. Bunlar yüzünden valla oyunda kimseye güvenemez oldum. Bu konularda tecrü beli arkadaşlar bilgi verirse çok iyi olur.

2. Streetwise

Streetwise Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Korkma bişi yapamazlar sen charına silk attır sifreni ve gizli yanıtını kimselerle paylasma bilmedigin yerlerden dosyalar indirme eger indirdiysen taratmadan kullanma oyunda atılan mailleri acma charını kasmaya devam et hiç bişicik olmaz güzelim :P

3. E@gle

E@gle Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şifremi ve gizli yanıtımı kimse bilmiyor zaten pekte dosya indirmiyorum bide oyunda atılın meilleri açma demişsin öylede calınıyomu char "LoRd_"

4. GodOfNuke

GodOfNuke Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende soyuldum ve bilgisayarımda ne virüs ne trojen vardı.her aksam sistemi temizleyip kapatan biriyim.ve sadece loader kullanmıstım.zaten virüs vs. yüzünden olamsına imkan yok.modemim servisteydi 22 gündür.modemi aldım ve ne göreyim char bosalmıs.ve oyuna kendi pc hariç hiç bir yerden girmem.

sebeb sadece loader....

5. Quincey

Quincey Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    lise öğrencisi
    Yıllardır Pc başındayım.Silkroadda yeni haritlar y
    bu aralar çoğu kişinin charı soyuluyor...
    Bence bu hacklerlar sroda yeni bir açık buldu.
    Ama dikkatli olursanız Bişey olmaz.
    Dikkat Edeceğiniz Hususlar:
    1-)Sağ soldan bulduğunuz programları kullanmayı ben size ExtraLoobdaki sabitlenmiş topicleri öneriyorum.
    2-)Oyunda tanımadığınız güvenmediğiniz adamlarla alışveriş yaparken stall açtırıp yapın.Exchargeyle alışveriş yapmayın
    3-)Pcnize virüs girmemesi için önlemler alın.Silkroad ile ilgili olmayan programlar olsada srodaki hesapları hackleyebilirler.
    4-)Kimseye şifrenizi,gizli soru ve şifrenizi hatta ID'inizi dahi vermeyin :twisted:
    Bunlara uyanların charı soyulmaz dikkat edin sizinde soyulmasın