Yeri bura olmadıgını biliyorum bilen bir kişi gelip anlatsın sora kilitleyip silin.
Charin nickini değiştiremiyorum yeni ismi yazınca dc veriyor.
Charin nickini değiştiren biri varsa konu altına yorum yapabilirmi bana anlatsın nasıl yaptıgını. :beer:
Veya deneyipde dc yiyen varsa yazabilir mi? :think:

Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
Yabuzaa demiş ki:
Yeri bura olmadıgını biliyorum bilen bir kişi gelip anlatsın sora kilitleyip silin.
Charin nickini değiştiremiyorum yeni ismi yazınca dc veriyor.
Charin nickini değiştiren biri varsa konu altına yorum yapabilirmi bana anlatsın nasıl yaptıgını. :beer:
Veya deneyipde dc yiyen varsa yazabilir mi? :think:
bendede aynısı olyr dc yiyor kbl etmyr

updateden sonra düzelteceklerini söylediler aynı bug reportu bende yaptım :)

Bug Rapora cevap yazmıslar
Değerli Oyuncumuz,

Joymax Müşteri Destek Hattına Hoşgeldiniz!

Bize göndermiş olduğunuz ileti elimize geçmiş bulunmakta. Bu konu ilgili departmana yönlendirildi, ekibimiz sorunu çözmek için elinden geleni yapıyor, en kısa zamanda sorunu çözüp eski haline getireceğiz, oyunumuzun daha iyi ve daha rahat olması için göstermiş olduğunuz çabadan dolayı sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bu konudaki mağduriyetinizden dolayı da ayrıca özür dileriz.

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı size teşekkür eder, iyi günler dileriz.

WuTang demiş ki:
Bug Rapora cevap yazmıslar
Değerli Oyuncumuz,

Joymax Müşteri Destek Hattına Hoşgeldiniz!

Bize göndermiş olduğunuz ileti elimize geçmiş bulunmakta. Bu konu ilgili departmana yönlendirildi, ekibimiz sorunu çözmek için elinden geleni yapıyor, en kısa zamanda sorunu çözüp eski haline getireceğiz, oyunumuzun daha iyi ve daha rahat olması için göstermiş olduğunuz çabadan dolayı sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bu konudaki mağduriyetinizden dolayı da ayrıca özür dileriz.

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı size teşekkür eder, iyi günler dileriz.
Standart cevap :thumbsup:

Yukarı Alt