McCappy isimli arkadaşımdan char almaya karar verdim ama durum şöyle .. Char 100 TL ben charı bugün gördüm ve malum elimde 100 TL yok . 50 TL var arkadaşımla görüştüm ' 50 TL ' yi yollarsın id pw alırsın , diğer 50 TL ' yi yollarsın gs yi alırsın ' dedi .. Birkaç kişiyle görüştüm sitenin görüşünü al dediler siz ne diyorsunuz ?

Tartışma yaratmak için açmadım topici kaç tane char sattığımı alan kişiler biliyor .. Yorumun yoksa aradan çekil :wink1: Server yeni olduğu için istiyorum o charı almayı .

McCappy demiş ki:
ChrsNYC demiş ki:
bu kadar +60 lvl isteği bürümesin içinizi
amacın nedir anlamadım ? post kasmak mı istiyorsun gidersin o zaman forum oyunlarına ok :thumbsup:
amacım hiç bi zaman post kasmak olmadı tmm?
ben arkadaşa tavsiyede bulundum anlar anlamaz beni ilgilendirmez eğer görüş istemiosa konu açmasın :byes:

ps: herşeye tartışma yergi veya aşağılama olarak bakmayın dar görüşü bir kenara atın

İnsanlığı kurtaracak adam gibi konuşmuşsun lakin ben 73 Lv char alayım mı demiyorum .. Dar görüşlü müyüm ?

Technology demiş ki:
İnsanlığı kurtaracak adam gibi konuşmuşsun lakin ben 73 Lv char alayım mı demiyorum .. Dar görüşlü müyüm ?
ne bileyim dar görüşlü olup olmadığını :rolleyes1:
ben genel olarak bahsettim sana veya başka bir kişiye yönelik değil :wink1:
bu arada insanlığı kurtarmak için illa milyonlarca kişilik bir topluluk mu olmak gerek :roll:
cara gelince bence alma çünkü gsyide vermiomuş ben olsam almazdım tanıdıksa al derim

ChrsNYC demiş ki:
Technology demiş ki:
bu arada insanlığı kurtarmak için illa milyonlarca kişilik bir topluluk mu olmak gerek :roll:
cara gelince bence alma çünkü gsyide vermiomuş ben olsam almazdım tanıdıksa al derim
al sana gıt zekalı bir arkadaş :mrgreen: gizli yanıtı vermiyormuşum okuma diye bir huy yok bize dar görüşlü diyen kişiliğe bak :santa:

Bence 30 YTL yolla charı ayırttır ,sonra 70 YTL biriktirip herşeyiyle al ^^

McCappy demiş ki:
ChrsNYC demiş ki:
Technology demiş ki:
al sana gıt zekalı bir arkadaş :mrgreen: gizli yanıtı vermiyormuşum okuma diye bir huy yok bize dar görüşlü diyen kişiliğe bak :santa:
gıt diyene bak ya :coffee:
gsyi sonra alırsın ne demek bana bi izah et
adam gsyi bilmediği sürece ne olcak car hacked oldu dielim ozaman nolucak
arkadaş derkende yüzyüze tanıdığın olarak bahsettim sanal deil neresinden anladığına bağlı bu..
pardon ben gıt zekalıyımya senin gibi IQ su 210 olan birine derdimi bu kadar anlatabiliorum

Absence

Sonu gelmez bir tartışmaya doğru gidiyor bu topic Lütfen birbirinize başka cevaplar vermeyin konu normal seyrine dönsün
Bana göre birbirinize tam güvenmediğiniz sürece bu iş olmaz ki Technology paranın tamamını topladığında charı almalı derim ben.Birbirinize güveniniz tam olsa idi boyle bir topic bile açılmazdı hala guvenmiyor olursanız da en iyisi aracılıkla halletmek

Araclığa gerek olmadığını söylediler ve bende başka yollara başvurmak istedim arkadaşıma güvenimin olmadığından değildi topic'i açışım .. Sadece bir abimin benden site görüşünü almamı istemesiydi ama görüşler bu hâlde ise biraz daha beklemeliyim :curtain:

Yukarı Alt