Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Change.org kendini kapatsın.

Biliyorsunuz change.org , herhangi bir olaya tepki koymak için zırt pırt imza toplanılan bir site.Bizimkilerde bir kampanya başlatmış , Change.org kendini kapatsın diye :)

http://www.change.org/tr/kampanyalar/ch ... 1n-3#share

Sitenin yararsız olduğunu düşünmesem de, mizahtan öteye gitmeyeceğini düşündüğüm için imzaladım makara: Siz ne düşünüyorsunuz , change.org gerçekten yararsız ve insanların etkileşime geçmesini engelliyor mu ?

Takımı
Besiktas
Ahadhadkmgfa :D Başlatan Odun Herif (Bilmeyenler için bu Melih Gökçek ile ölümüne maytap geçen herif makara: )

Efsanevi yorumlar var, bir tanesini paylaşayım :mrgreen:

"Onlara patronun kim olduğunu gösterelim." makara: makara: makara:

Melihgökçeğin hesabı içinde toplasaydık kapanmadan :D

Hayır iyi hoş da site, bana sürekli başka oy toplama kampanyalarının reklamını yapıyor mail olarak.

İyi oldu, aklıma gelmişken çıkayım email subscriptiondan.

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj NoMoreLove rumuzlu uyeden alinti yapildi
NoMoreLove demiş ki:
Hayır iyi hoş da site, bana sürekli başka oy toplama kampanyalarının reklamını yapıyor mail olarak.

:thumbsup: 3 4 mail aldıktan sonra ben de çıktım. Bu reklamı yaptığı için artık bir şey imzalamıyorum da :D

Takımı
Seçiniz...
NoMoreLove demiş ki:

Nasıl çıkıcağız bundan biraz hort oldu ama. :lolmuch: :saygilar:

Gelen emaillerin %99unun son satırlarında bu emailleri almak istemiyorum, artık takip etmek istemiyorum vb. gibi bir seçenek oluyor. :)

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
NoMoreLove demiş ki:

Nasıl çıkıcağız bundan biraz hort oldu ama. :lolmuch: :saygilar:
veya adamlar göndersin ben almayayım dersen filtreye ekle :bitch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Change.org imzalayanlara bir mail göndermiş ve kendisini kapatamayacağını söylemiş :)

Merhaba,

Öncelikle, etkimizi ve nasıl işe yaradığımızı anlatmamıza imkan veren bir imza kampanyası başlattığın için teşekkürler.

Kampanyanda belirttiğin gibi online eylemciliğin insanları pasifleştirdiğine inananlar var, fakat başarılı change.org imza kampanyalarının önemli bir kısmı kendini sokağa taşıyor. Kampanya sayfası ve araçları örgütlenmek için bir cazibe noktası vazifesi görüyor. Online kampanyalar geleneksel kampanya yürütme yollarına bir alternatif değil. Her ikisi de birbirini tamamlıyor. Günümüzde artık biri diğeri olmadan düşünülmüyor. Bu nedenle kampanyalarda “online” ayrımı ortadan kalktı.

Türkiye’de ve dünyada her gün birçok sayıda imza kampanyasının başarıya ulaştığını ve platformu kullanan kişilerin yarattığı inanılmaz değişiklikleri görüyoruz. Bugün tüm dünyada 75 milyon, Türkiye’de ise 3 milyon insan bir şeyleri değiştirmek için bir araya geliyor. Mesela, Reyhan Dağ Derleyen’in başlattığı Change.org/MS kampanyası sayesinde Türkiye’de yaşayan 40.000 MS hastasının hayatı değişti. Kampanya sonucunda SGK şahsen Reyhan’ı aradı ve Plazmaferez tedavisinin yeniden SGK kapsamına alındığını belirtti. Türkiye’de son bir yılda her hafta change.org kullanılarak en az 3 böyle başarı elde ediliyor.

Her ne kadar bazılarımızın güzel bir tatile ihtiyacı olsa da change.org’u kapatmayacağız çünkü yarattığımız etkinin dünyanın her yerinde olumlu değişiklikler yarattığını düşünüyoruz. Hem bu daha başlangıç!

Yukarı Alt