1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ch bow sp farm yardım lütfen

1. qwerty950112

qwerty950112 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ch bow kasıyorum 21 lvlım sp kasıyorum şu an ama bu sp farm her char için zorunlu mu yani bu sp farmı ben (fire-light pacheon gitmeyi düşünüyorum ) yapmak zorundamıyım yoksa yapmak zorunda değilmiyim hesapladığıma göre 70 lvl için sp az geliyo (bu yazın sonuna kadar 70 olmayı planlıyorum) başka öneri ve tavsiyeleriniz var mıdır varsa nelerdir lütfen yardım edin . Sp farm yapmadan bu spleri yetiştirmenin bi yolu varmıdır (yani demek istediğim 70 lvl için değil ara lvllardaki skillerede sp yetiştirmek o lvllardada ezik durmak istemiyorum bunun için farm yapmak zorundamıyım )

2. P!nk

P!nk Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eziken yap kurtul.Hedefin 105lv fln olsaydı 150lvde caveye girip istediğin kdr sp kasardın

3. qwerty950112

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sadece yazları adam akıllı oynayabildiğim için 70 hedeflemiştim yorumun için sağol :)(105 lvl seneye artık :)) bir de 70e kadar charı sadece kasmayı düşünüyorum pvp falan düşünmüyorum buna göre sadece pvp de işe yaraycak skilleri açmayıp 70e kadar full 4 gap gidersem diye hesapladım öyle de yetiyor peki 70e kadar full 4 gapı denemelimiyim ?

4. P!nk

P!nk Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    100-150K sp kas Gapsız git derim.4gaplı kasmak zor olur.Sadece kasılırken işe yarıyıcak skilleri açarsın.bu arada hangi serverdasın? :)

5. qwerty950112

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Uranusteyim bu arada önerilerin için tekrar sağol :) ha birde kendim kasılmıyorum 100m çektim fiyatı uygun olduğundan sürekli 100m çekerim bu nedenle taxilerde kasılıyorum :)
    Arkadaşlar hemen hemen kara verdim 58 e kadar gap 5 gidersem sp yetiyor gap 5le ne kadar sürede 58 olurum ? (Not: elle değil taxilerde kasılarak. )
    Ayrıca başka fikirleriniz varsa söyleyebilirsiniz

6. mrtcnt

mrtcnt Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    durumu tam bilmiyorum ama baştan onglarda taxi ile 150-200k kassan daha rahat rahat olur.

7. Deadlyimpact

Deadlyimpact Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardes sen en iisi yeni car ac gap 9 git hep zaten swde free onglar wardır gir ptye sabahtan aksama kadar kasıl skilleri werme hiç sp 100k olana kadar kas ama hep lvl düsürmen lazım cünkü free onglar 1-20 lvl arası alıor ölüp jangandaki muhafızdan öldügün yere ısınlan böylece lvl düsebilirsin Fire Light Pac en iisidir STR bow için sp 100k oldumu wer skilleri gap 5 vea 4 kalsın kasmaya basla zaten bowsun rahat kasılır iBot indr birtane forumda resimli anlatım war hadi kolay gelsin...(Paran yoksa oyunda sagdan soldan para iste pot parası en az 1m weriorlar :D ) :thumbsup:

8. +Dejavu+

+Dejavu+ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç bow kasma çok paranı yer eğer her ay 70+ tl gözden çıkarırım dersen kolay gelsin.

pt olmadan 5-6 ayda anca 110 olur bide onun 120 si var boşver bırak bowu eu yap

9. +Dejavu+

+Dejavu+ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fire light patch demiyomu kopuyorum sana makara: