Server
Efes
Takımı
Fenerbahce

Video çok anlamlı Off Topicte paylaşmak istedim izleyin suça itilmişler. :P :lol: yanlış anlamayın.

1.11 DK. :headbang: :headbang:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ben tanıyorum :D Ceza kötü rap yapıyor böyle duygu sömürerek ekranlara oynuyor aldığı para bitince hadi tekrar. Sosyal mesaj içeren şarkılarda çözüm aramasın lüten. Cezadan iyi onlarca rapper var, ekrana oynamadığı için tanınmayan..

Xperyon

Bilgiliyim
UnDeFeateD demiş ki:
Ben tanıyorum :D Ceza kötü rap yapıyor böyle duygu sömürerek ekranlara oynuyor aldığı para bitince hadi tekrar. Sosyal mesaj içeren şarkılarda çözüm aramasın lüten. Cezadan iyi onlarca rapper var, ekrana oynamadığı için tanınmayan..
Sagopa dinleyicisi olduğunu bu kadar belli etme emin ol onun kadar aciz başka kul yoktur dini sömürerek biyerlere gelinmez.Herşeyi illimunatide arayanlardan biri isen bence git bir koleranın üstünde ve klipte olan ve yaptığı işaretlere bak deccalin gözüyle fazla haşır neşir bu ikili ama cidden Ceza'nın kalitesini onları gören insanlar daha çabuk kavrıyor :) :thumbsup:

Biz bunları çok duyduk rapte kalite sagopa kajmer cezanın albüm kapaklarında sago adı geçer ama cezanın sagoda zerre etkisi yoktur. İlluminatiyle falan işimiz yok sizin uydurmanız. Klipte "gözlerinin sığacağı kadar açık kapım" cümlesi geçiyor ona uygun bir hareket yapılıyor aha illuminati looool

Neyim varki şarkısının can alıcı kısmını sago söyler türk milleti ceza sanır biz böyle gördük hacı ön plana çıkmaya çalışarak geçti cezanın ömrü :D

Xperyon

Bilgiliyim
Vallahi gülesim geldi sago fanındaki 15 yaşındaki çocuklar gibi konuşuyorsun bro kusura bakma itham ediyorum ama cidden kulaktan dolma bilgi taşıyorsun. :( , birde Diss yiyince diss'e cevap vermek yerine gidip dava açan Sago'dur ve bu "DÜNYA RAP TARİHİNDE İLKTİR."
+ Sago Cezanın "Bir var bir yok" parçasını cevaplasın ilkönce sonra burda gel konuş sende :)

- CEZA -
CEZA'nın bir Röportajda sorulan soruya verdigi cevap;
- Sagopa'nın dava açma olayı var fuatla ikinize Rapin doğasında var mı böyle bir şey ?

+ Dünya tarihinde ilk defa böyle bir şey oldu bu olay bir boksörün diger boksörü bana yumruk attı diye hakeme şikayet etmesine benziyor.. 'Çıkma o zaman Ringe' !

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
UnDeFeateD demiş ki:
Biz bunları çok duyduk rapte kalite sagopa kajmer cezanın albüm kapaklarında sago adı geçer ama cezanın sagoda zerre etkisi yoktur. İlluminatiyle falan işimiz yok sizin uydurmanız. Klipte "gözlerinin sığacağı kadar açık kapım" cümlesi geçiyor ona uygun bir hareket yapılıyor aha illuminati looool

Neyim varki şarkısının can alıcı kısmını sago söyler türk milleti ceza sanır biz böyle gördük hacı ön plana çıkmaya çalışarak geçti cezanın ömrü :D

MTV ödüllerini alıyordu ama git bir bak bakayım MTV'nin ana binasında ne yazıyor "Masonic Temple".
Kimin ne oldugunu çok iyi biliyoruz gerçek rap nedir hiphop kültürü nedir mclik nedir hepsini iyi biliyoruz.

Cevaplar veriliyor siz duymaya katlanamıyorsunuz inkar ediyorsunuz :D

Sen bomboşsun iki duble imzadan aklın gitmiş sarhoşsun
"Tık" diye vursam "doing" diye ses çıkarıyosun
Bi türlü olamayanın avuntusu "undergrand'ım ben" demek
Demek benim üstümden yiyeceğini sandın beleş ekmek
Benim süperstarlarımı kirletir sizleri tekmelemek
Lan kendi yolunu bulman için benden kurtulman gerek
Ben dev kanatlı kartalım sen yavru pireli kerkenek
Senin hatan bi hayvan olarak insandan cevap beklemek
Laf yemek istiyosun hem de benden
Demek elimden yemek yemek istiyosun aç bebek
Susiyim ben de aç kal sen

Vurgu tonunu koru ceza b*k gibi söylüyosun kulağımı şey ettin.

Yukarı Alt