Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Idea Idea >>> Çevir Bir Tombow <<< Idea Idea

YARIŞMA

http://www.cevirbitombow.com/

Bu yarışmaya kimler katılabilir sorusunun cevabı gayet basit: Eli kalem tutan herkes. Kendine ve kalemine güveniyorsan, hemen şimdi kalemini eline alıp çevirmeye başlamanı tavsiye ediyoruz. Sonra da yaptığın hareketleri kaydedip siteye yükle, arkadaşlarınla paylaş. Geriye en yüksek puanı alıp, final elemelerinde boy göstermek kalsın!

Web Eleme
Yarışmaya katılmak isteyenler videolarını 11 Kasım'a kadar cevirbitombow.com sitesine yüklüyor.
- Yüklenen videolar ön inceleme ve düzenlemeden sonra, 25 Eylül'de sitede yayına ve oylamaya giriyor.
- Videolarda önce kameraya yüzünü gösteren yarışmacının başladığı hareketi, kesintisiz şekilde sürdürmesi gerekir. Videolar kesintisiz ve maksimum 1 dakika ile sınırlı olacaktır. Videoda kullanılan kalemin markasının Tombow olması gereklidir.
- Videolarda montaj, ekleme, hızlandırma gibi görsel ve dijital efekt kullanımı kesinlikle yasaktır! Başkalarının videolarını kullanan katılımcılar yarışmadan elenmiş sayılırlar.

Final
Finalistler 7 kişilik jüri önünde performanslarını sergileyecek, yarışmacılar toplam puanlarına göre derecelendirilecektir. Dereceye giren ilk 5 kişi büyük ödüllerin sahibi olacak.

Ödüller:
8 Aralık 2007 tarihinde gerçekleşecek jüri değerlendirmesi sonucu;

1.'yi HP Pavillon DV9300 Laptop
2.'yi Nintendo Wii
3.'yi Nintendo DS Lite + Oyun
4.'yi Nintendo DS Lite
5.'yi Nintendo DS

bekliyor. Ayrıca, sitedeki kullanıcıların değerlendirmesine göre, en çok izlenen videonun sahibi olan ve en çok video ekleyen kullanıcılara sürprizlerle dolu Tombow paketleri hediye edilecek.

Değerlendirme
Ziyaretçiler

Site ziyaretçileri, izledikleri videoları 1'den 5'e kadar yıldız puanlama sistemi ile puanlayacaklar. Amaç en çok ziyaretçiden tam puan almaya çalışmak. Aynı puanı alan kullanıcılardan, en çok kişi tarafından puanlanmış olan daha üst sırada olacaktır. En yüksek puanı alan ilk 20 yarışmacı, 8 Aralık'ta yapılacak finale kalmış olacak.

Teknik Değerlendirme
Teknik kısımda her videoda minumum 1 temel hareket yapılması gerekmektedir. Temel Hareketler Aynı videoda, 4 temel hareket için 5 puan, 3 hareket için 3 puan, 2 hareket için 2 puan, 1 hareket için 1 puan verilecektir. Teknik ve artistik değerlendirme jüri tarafından yapılacaktır.

Zorluk Derecesi
- Zor hareketler için 1 puan verilecektir.
- Zaman Sınırı / RPM (Revolution per minute)
- Hızlı ve akıcı hareket ve de kombolar için ekstra 1 puan verilecektir.
- Akıcılık / Smoothness

Artistik Değerlendirme:
Bu değerlendirmeler, daha ziyade beğeniye dayalı ve subjektif olacaktır.

Stil: Artistik tarza göre…
Yaratıcılık: Sıra dışı hareketler,yaratıcı yaklaşımlar…
Sunum: Çekim, müzik, ışık, yapım kalitesi…

Tagged: katılımcı, komik, yarışma, yaratıcı

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Bu Oyunu Başkalarımı Düzenliyor Yoksa EXL Sen Mi Düzenliyorsun Exclamation

extra nabıoz ki wideoda anlamadım bişi Rolling Eyes

sry sry siteye girince anladım kalemi ceviriomuşun :lol:

bu adamlar kopmus bizi asar nabio adam o kalemmle yaw sanki eline yapismis kalem dusmuo

_CaspeR_

Buralıyım
vayy 1 inciye laptop var güzel ama ben bu kalem işini zor buluyorum bence zor olur ama güzel bir yarışma extraokk extraokk

Dampyre

Buralıyım
[flash=425,350]http://www.youtube.com/watch/v/ik1NDo24mG0&eurl=http://www.cevirbitombow.com/[/flash]

şu kalem çevirenlere bakın
Japonlar :lol:
hangi milletten beklenirdi zaten :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Adamlar uçmuş. Klasik çevirmeleri yapıyorum da bunlar maşallah hiç şansımız yok. :mrgreen:

Dampyre

Buralıyım
gerçek tabi ya baksana adamlar yapıyo biz
çevirdik mi seviniyoz adam combo yapıyo Shocked :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir zamanlar tengıldet vardı onu hatırladım :lolmuch: :mrgreen:

bende güzel taklalar attırırım kaleme ama bunlar abartmış
her işte olduğu gibi asya değilmi işte dolarlar anında :lolmuch: Razz

Yukarı Alt