Prada

GodOfWar demiş ki:
Makaslarınız bitince Sunset Witch’e gidip tekrar makas alabilirsiniz. Ama yanaktan değil cadıyı kızdırmayalım. 20 adet Bloody Crystal topladıktan sonra cadıya yani Sunset Witch’e gidip bunları teslim edin.

Muhaha :lol::D Makas olayna koptum :) Cok saol super bilgi

Peki cerberus görevini yaptığımızda görevi başarırsak ve cerberusu öldürürsek adımız çıkıyormu şu şekilde
Nick killed cerberus from... diye yazıyor mu? kahvekeyfi

Prada

Cerberus gorevini aldım ön görevlerin hepsini bitirdim... Jupiter temple a gidip ( yanımda gorevle alakası olmayanlar oluyo exp/item pt de ) dalgaya sag tıkladıgımda burası uygun yer deil uyarısı alıyorum.. Bunun sebebi ne ki yanımdakiler yüzünden mi? ya görevi yapmış adam bulamadım ki koca serverda milletin cerberus görevinden haberi bile yok :lol: Yanlizda kestirtmiyo ne yapcam şaşırdım :lol:

saol vallaha ya bu görevden ahsediolardı inanmıyordum hem yeni öğrenmişte oldum gerçekten saol emege saygı teşekkürler:D:D:D

WaLLa aLLaH Razı olsun her bi insan bunu böyle kapsamlı anlatamaz emek verdiğin karşılıksız kalmıycak kesinlikle bütün replerim seninle olsun kardeşim:D :headbang: :thumbsup: :headbang:

abi walla son gorewdeyim işşalah kescem yarın :DD cok guzel olcak ama allah razı olsun senden

Yukarı Alt