Merhaba arkadaşlar.
Cerberus Görevindeki gerekesiz bazı görevleri yapmadanda Cerberusla karşı karşıya gelebiliyoruz bizzat kendim denedim ve oluyor. Nasılmı? İşte Buryun

CERBERUS 1 : Görev Sunset Witch’den alınıyor. Serimizin ilk görevinde amacımız ilk olarak Golden Apple Tree’ye gitmek. Haritanıza bakın ve ağacın yanına gidin. Çok uzaktan bile kolaylıkla fark edebilirsiniz. Büyük bir ağaç ve meyveleri parlak ışık saçıyor. Ağacın altına geldiğinizde cadının bize verdiği makaslara sağ tıklıyoruz. Makaslar ya hiçbirşey olmadan kaybolacak yada size elma olarak geri dönecek. Bütün makasları kullanın ve elmaları elde edin. Bu elmalara da sağ tıklayınca Small Ladon yaratıkları hemen yanınızda belirecek. Tek tek bu işlemi uygulayıp Small Ladon yaratıklarını öldürün. Yaratıklardan Bloody Crystal (kanlı kristal) itemi düşecek. İşte bu görevdeki asıl amacımız bunlardan 20 tane toplamak. Ama ağacın yanına ilk gidişinizde makasların, dolayısıyla elmaların yeterli olmadığını göreceksiniz. Çünkü her kestiğiniz Small Ladon yaratığı item düşürmeyebiliyor. Makaslarınız bitince Sunset Witch’e gidip tekrar makas alabilirsiniz. Ama yanaktan değil cadıyı kızdırmayalım. 20 adet Bloody Crystal topladıktan sonra cadıya yani Sunset Witch’e gidip bunları teslim edin.
Ödül : 11400 exp, 2500 sp

CERBERUS 2 : Görev Sunset Witch’den alınıyor. İkinci görevdeki amacımız, Selene’s Lion yaratıklarından keserek 40 adet Mane of Darkness (Karanlığın Yelesi) itemi düşürmek. Selene’s Lion yaratıklarını Jupiter Temple’ın içinde, dışında, etrafında, çevresinde bulabilirsiniz. İtemleri toplayıp Sunset Witch’e teslim edin.
Ödül : 60000 exp, 13400 sp

CERBERUS 3 : Evet arkadaşlar. Cerberus’a ulaşmak için harcadığımız bütün emeklerimizin meyvesini bu görevde alıyoruz. Evet evet, bu görevde Cerberus ile savaşacağız. Heyecanlımısınız ? Ben de . Görev Sunset Witch’den alınıyor. Görünüşe göre acemi cadımız ilk 2 görevden elde ettiğimiz itemleri kazanında kaynatıp bize gerekli olan anahtarı yapmış. Şimdi bu anahtarı bize veriyor Cerberus’u çağırabilmemiz için. Bu görevi alabilmeniz için item / exp auto share party de olmanız ve party başkanı siz olmanız gerekiyor. Görevi aldıktan sonra şehre uğrayın ve bolca universal pill alın. Nedenini Cerberus ile karşılaşınca daha iyi anlarsınız. Şimdi Jupiter Temple’a gidin. Cadının size vermiş olduğu anahtara sağ tıklayın. Bundan sonra siz ve partydeki arkadaşlarınızdan bazıları sizle birlikte özel bölgeye ışınlanacak. Sizinle birlikte sadece Cerberus 3 görevini almış veya bitirmiş olanlar ışınlanabilir. Geriye kalanlar başlarını öne eğip İstanbul’a doğru yol alabilir. Kısa bir yükleme ekranından sonra bir de bakıyoruz ki yağmur yağmaya başlıyor ve Cerberus tüm haşmetiyle karşımızda. Böyle karizmatik bir düşmanla yağmur altında savaşmak eğlenceli olacak doğrusu. Tabii eğer leveliniz 30’dan yüksekse.. Unutmayın 20 dakika içinde öldürmeniz gerekiyor yoksa görev başarısız olur. Haydi saldırın koçlarım kazanız mübarek olsun.
Ödül : 28300 exp, Clamor of Peace Scroll ( 2 saat boyunca % 20 damage absorb eder )

sadece bu 3 görevi yapmak yeterlidir. Öyle uzun uzun uğraşmaya gerek yoktur. Bunu tamamen kendim keşfettim

Not: görevlerin nasıl yapılacağını anlatan kısım Alıntıdır

- Resim Silinmiş.

Uploaded with ImageShack.us 8)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uygulamak lazım lakin güzel kısaltmışsınız.

Teşekürler Hiç uğraşmaya gerek yokmuş ben denedim olmaz dediler oldu :):)

Yukarı Alt