beyler other class da 90 levele kadar elementler dediya onu anlamadım nasıl yani ben yaptım conf un içine fln attım nick i de yazdım other class onu anlamadım nasıl yapcam?

pfffffff

Aileden
ayarlarını yapmamışın o zaman yada hem bankaya koyma hemde satmayı işaretledin ilk önce satıyo sora koyamıyo doğal olarak he? :lolmuch:

pfffffff

Aileden
Hyr loop da Auto Store item diye bi seçenek var onu işaretliceksin Wink

SeLaMuN ALeyKüm kardeşim ben ixianda oynuyorum lwlim 64 ben denedim olmadı ama bak ben paralı bot kullanıyorum ondan kaynaklanmasın ve filter e de geldim herşey senin dedigin gibi mp hp vigor falan filan çıktı işte orda element falan yok biraz daha açık anlatırsan sevinirim
SaYGıLaR

XxMissBeLaxX demiş ki:
SeLaMuN ALeyKüm kardeşim ben ixianda oynuyorum lwlim 64 ben denedim olmadı ama bak ben paralı bot kullanıyorum ondan kaynaklanmasın ve filter e de geldim herşey senin dedigin gibi mp hp vigor falan filan çıktı işte orda element falan yok biraz daha açık anlatırsan sevinirim
SaYGıLaR
indirdigin dosyada CHARNAME yerine kendi Charının adını koy oyuna tekrar gir olacaktır Idea

Ayrıca 2 Defa Yazmana Gerek Yok 1 Defada Anlayabiliyoruz. Wink

XxMissBeLaxX demiş ki:
SaYGıLaR
bendede aynı sotun war .

pfffffff

Aileden
arkadaşlar bunu koyduğunuzda yerden materialleri almıyo ben denediğimde böyle oldu hiçbir sorunda yaşamadım açıkcası Confused

teşkürlerde güzelim +3 spear ıjm gitti ayarları yapmamısım dosyayı attıktan sonra Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

CRaZY_NuKeR demiş ki:
teşkürlerde güzelim +3 spear ıjm gitti ayarları yapmamısım dosyayı attıktan sonra Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
sen en iyisi bir bardak soğuk su iç :mrgreen:

Yukarı Alt