Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ciddi bir ürün alma doğubank'a git 200-300 ytl ye televizonlu dokunmatik ekranlı bir sürü özellikli manyak çakma teller var onlardan tavsiye ederim ^^

buyur örnek ben bunu aldım :

extraloob demiş ki:
ciddi bir ürün alma doğubank'a git 200-300 ytl ye televizonlu dokunmatik ekranlı bir sürü özellikli manyak çakma teller var onlardan tavsiye ederim ^^

buyur örnek ben bunu aldım :

Görüntüsü güzel ama çok büyük telefonda ufak ve ince tercihimdir samsung tel'leri güzel.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
doğubank - istanbul sirkeci de elektronikçiler pasajı diye geçer sirkeci de kime sorsan gösterir siteleri varmı bilmiyorum ki yoktur.

Ne yazıkki Yozgat'tayım :roll: Büyük iht. 7390'ı sipariş edeceğim; inş. iyi çıkar.

http://www.hepsiburada.com/productDetai ... cepnok7390
Bu tel.i Sipariş etmiştim Perşembe günü elime geçti ve 3 gündür tel.in altını üstüne getirdim Tek bir şey söylebilirim Yeni tel. olacak olan herkes Gözü kapalı alabilir. Her tarafına bakmama rağmen telefonda sadece 2 tane keşke olmasaydı dediğim şey var
Birincisi Kapak kapalı iken boyut normalken açıkkın biraz büyük görünüyor
İkinciside Ön kapaktan mesaj okunamaması
Onun dışında nokia nın şu ana kadar yaptığı en güzel telefonlardan biri.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hayırlı olsun güzelim tadını çıkart kapaklı telefonun karizması yurtdışında çok fazladır bilgine ^^

extraloob demiş ki:
hayırlı olsun güzelim tadını çıkart kapaklı telefonun karizması yurtdışında çok fazladır bilgine ^^
hmmm. aklımda tutayım bunu öğrendiğim iyi oldu :twisted:

Yukarı Alt