Bizim sınıf 26 kişilik listeyi görsen 12erkek 14 kız ama profilden 26erkek :lol:

destiny demiş ki:
Sana playboydan bir tüyo;

26 kız varsa eğer geri kalan bütün erkekler sulanacaktır,bırak sulansınlar sen sakin asil bir şekilde otur sakın sulanma kimseye bırak diğer erkekler knock out olsun,sonra saldırıya geç.Zaten sulanmazsan kızlar sana gelir diğer erkeklerden sonra. :P
denedim 100% çalışıyor herkese tavsiye ederim. Ciddiyim şaka filn demiyorum bi kızın peşinde 2 yıl koştuktan sonra anladım bunu ve uyguladım neymiş efenim birinin peşinden ne kadar koşarsan o senden o kadar kaçar onu bıraktım son gün vedalaşmadım bile ağlıya ağlıya gitti hiçte üzülmedim ondan sonra hiç bi kızın yanına gitmedim sürekli onlar benim yanıma gelmeye başladı ee anlayın artık benim yanımda ben kilomu göbeğime veriyorum yok ben de kilomu kalçama veriyorum muhabbetine başladılar halada devam ediyor. :mrgreen: :mrgreen:

destiny demiş ki:
Sana playboydan bir tüyo;

26 kız varsa eğer geri kalan bütün erkekler sulanacaktır,bırak sulansınlar sen sakin asil bir şekilde otur sakın sulanma kimseye bırak diğer erkekler knock out olsun,sonra saldırıya geç.Zaten sulanmazsan kızlar sana gelir diğer erkeklerden sonra. :P
Adam haklı beyler

:mrgreen: :lol: makara:

Pro

rank8
takerisks demiş ki:
ALpique demiş ki:
Lise 1 'e yenı basladım sınıfız tam tamına 30 kişilik ve 26 sı kız :lol: bu kızların en güzeliyle birbirimizi kesiyoruz :P en yakın zamanda açılacağım :P diğer sınıfların %70 'inde erkek çoğunluğu var :P nedir bendeki bu şans anlamıyorum :)) bu sene çok iyi geçeceğe benziyor (İnş) hadi hayırlısı bakalm..

ps: bu gün okulun arkasında sigara içerken açılacaktım ama bi anda bütün cesaret gidiverdi makara:
inanki senin dururmuna benzer yıllarım oldu ama sonu hiçte iyi olmadı; bazı şeylere kendini çok kaptırma sorumluluklarını asla unutma!!
+Pro

Ben 7'den lise 1'e kadar ictim simdi 6 kat cikinca G.t'umden Soluyorum yapma hemen birak. Sonracigima Kizlarla ilgilen tabi o olmadan zaman gecmez ama kendini kaptirma Kaptirirsan senin icin kotu olur. Sinif'indan Resimler bekliyoruz :beer: :thumbsup:

Yukarı Alt