TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Galatasaray'da Cem Sultan - Servet Çetin gerginliği sürüyor !

Galatasaray'da perşembe günü antrenman sırasında Servet Çetin ile gerginlik yaşayan genç futbolcu Cem Sultan mikro blog sitesi twitter üzerinden sert açıklamalarda bulundu.

Dün yapılan antrenmanda genç futbolcu Cem Sultan ile ikinci kaptan Servet Çetin arasında bir tartışma yaşanmış ve iki oyuncu da birbirlerine sert bir şekilde müdahale yaparak tansiyonun bir anda yükselmesine yol açmıştı.
İkili arasında geçen pozisyondan sonra Tugay Kerimoğlu, Cem Sultan'a uyarılarda bulunarak; genç oyuncuyu daha sakin olması konusunda uyarmıştı.

Olayın ardından kısa bir süre geçti ve 20 yaşındaki Cem Sultan mikro blog sitesi twitter aracılığıyla Servet Çetin hakkında ilginç ifadeler kullandı.

"Para şöhret herşey var sende, bende hiçbiri yok bende var olan şey de sende yok gücün bana yeter belki ama adamlıkta seni ayaklarımın altına alır çiğnerim."

"Söyle büyük insan, dev adam adamlıktan bahsetsene bana, küçüğe vurmak küfür etmek adamlıksa ben şerefsiz ahlaksız bir insanın tekiyim."

"İstediğiniz kadar vurun düşürün ben yine kalkacağım. O taşıyamadığınız kutsal formayı en iyi şekilde taşıyacağım, yazıklar olsun size."

"Dünkü açıklamaların çok iyiydi ya göründüğün gibi ol ya da olduğun gibi görün söyliyecek daha fazla bişey bulamıyorum."

"Senle aynı formayı giyiyorum diye utanıyorum hatta."

"Bak Servet Çetin sert vuramamışsın demekki suratına hala konusuyorum sana abi diyordum kardeşimden de küçüldün artık gözümde."

"Gerekirse futbolu bırakırım, bana babam el kaldırmadı bu yaşıma kadar sen kimsin."

"Sağol abi başlamadan bana futbolu bıraktığın için."

"Sağol baba beni böyle yetiştirdiğin için hakkımı savunmak doğruyu söylemek doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar ama kimse bilmezki 10. köyün olduğunu."

Sporx

Yukarı Alt