Ben böyle bir kadro Ömrümde görmedim :)

Film Fragman

[youtube]v/C6RU5y2fU6s?fs=[/youtube]

Film Tanıtım

Yönetmen: Sylvester Stallone
Senaryo: Dave Callaham, Sylvester Stallone
Müzik: Brian Tyler
Görüntü Yönetmeni: Jeffrey L. Kimball
Kurgu: Ken Blackwell, Paul Harb
Tür: Aksiyon - Macera - Gerilim
Süre: 99 dk.
Yapım: 2010, ABD
Gösterim tarihi: 13 Ağustos 2010

Oyuncular
Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Mickey Rourke, Eric Roberts

Misafir Oyuncular
Bruce Willis ve Arnold Schwarzenegger.(Bir Güney Amerika ülkesinin diktatörünü yıkmak için ülkeye gizlice sızan paralı askerler.)

Filmin Konusu & Özet

Barney Ross kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir adamdır. Hayatında ilişki içinde olduğu şeyler oldukça sınırlıdır ve kamyonu ile uçağının dışında ilgisi dahilinde olan tek şey ekibindeki askerlerdir. Rossun ekibinde eski bir SAS komandosu olan Lee Christmas (JASON STATHAM), yakın dövüş uzmanı Yin Yang (JET LI), silah uzmanı Hale Caesar (TERRY CREWS), Toll Road (RANDY COUTURE) ve Gunnar Jensen (DOLPH LUNDGREN) yer almaktadır.

Gizemli biri ekiple iletişim kurup sadece Cehennem Meleklerinin kabul edeceği bir iş önerdiğinde, aslında hedef ve görev son derece sıradan görünmektedir. Görev, yıkıcı bir diktatör olan General Gazanın (DAVID ZAYAS) devrilmesini sağlamak ve küçük bir ülkenin büyük zulüm gören halkını diktatörlük rejiminden kurtarmaktır. Ancak işler kısa sürede çığrığından çıkacak ve ihanet ekibin zor durumda kalmasına neden olacaktır.

Filmden Kareler

Bence izlenmesi gereken Film'lerin başında yer alıyor.

extraloob demiş ki:
NoMoreLove demiş ki:
Süper bir filmdi. Çıktığı gün gittim.

harbimi izlememizi tavsiye eder misin, statham oynuyorsa zati kaçırılmamalı bol action vardır.
Muhteşemdi. Zaten bu kadar ün yapmış aksiyon adamı aynı filmde oynamayı kabul ederse film kötü olamaz.

Seri filmi, ikincisi için şimdiden çok büyük heyecan duyuyorum. ^^

Christmas ftw. ^^

Türkçe alt yazımı dublajmı dün aksam gidicektik pc basında uyumus kalmısım (:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hani öyle çok süper , mükemmel denilebilecek bir film değil lakin oyuncularının hatrına izlenilebilecek bir film.Senaryo biraz daha mantıklı ve geniş olsaydı , daha güzel bir film olurdu bence...

NoMoreLove demiş ki:
Süper bir filmdi. Çıktığı gün gittim.
bende çıktığı gün gittim güzel bir filmdi.
Kemalist demiş ki:
Hani öyle çok süper , mükemmel denilebilecek bir film değil lakin oyuncularının hatrına izlenilebilecek bir film.Senaryo biraz daha mantıklı ve geniş olsaydı , daha güzel bir film olurdu bence...
evet senaryo benide biraz sıktı, git gel yaptılar adaya fln ama son savaş sahnesi dadından yenilmiycek derecede güzeldi bence. Herkese tavsiye ederim.

Yukarı Alt