1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Cedar Point

1. Espio

Espio Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dunyanin en buyuk Theme Parki , Adamlar fanatik derecede Roller Coaster tutkulusu ve dunyanin en buyuk ve en iyisine sahip olmak icin surekli yaris halindeler.
    http://www.cedarpoint.com/public/park/rides/coasters/index.cfm burda gorebilirsiniz coasterlari , parkin en manyak coaster i 90 derece aci yapan Top Thrill , bu coaster la 120 mil (194km) hiza 4 sn de cikiyosun.

Ps: Cumartesi gunu burada olacagim videolarini izlemek bile adrenalin patlatmasi yasatti bende , eger izin veriliyosa coaster da bende videolari cekip buraya atacagim wehuuu son 2 gun :D

Su anda parktan dondum tek kelimeyle muthis bir olay 14 saat 13 ride harikaydi diyebilirim ,

Oncelikle Top Thrill Dragster ile baslayayim:
    Bu alet yeni sayilir , toplamda 21 sn surdugu icin roller coaster sayilmiyor ama ozelligi 4 sn de 120 mil (194km) yapabilmesi , binmeden once yapilan guvenlik uyarilarinda en onemli sey kafani kafaliga yaslaman yoksa hizdan kafayi carpiyosun cok pis , aletin yukari cikmasi 6 sn inmesi 7 sn suruyor , durdugu anda 21 sn olmus oluyor. ayni anda 18 kisi binebiliyor ve 90 derece aciya o hizla girmek gol manzarasi yuze carpan ruzgar anlatilamaz birsey simdilik bi kac foto ve sitesinden video koyayim yarin kendi yapimim videolari eklerim

2. ChrsNYC

ChrsNYC Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ah ben burda olmalıydım dedirten cinsten
    hatta dedim bile

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    hacım hayatını yaşıyorsun hep bu trenlere bayılmışımdır izmir fuarı tren macerasıyla başladım ist'da ki trenlere ve korku tüneline sardım ama hepsi hafif geldi tatilyada yapılan TR'nin en büyüğü o da gel gör ki çok basit ve amatörce.

4. Kai

Kai Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Crazy 8)

5. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    1 aylık konuları mı up'lıyorsun, senden sözlük yazarı olmaz payen elinden alınmıştır.