Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
PayMe demiş ki:
almanyada yasiyorum :P
3 senedir ccf isindeyim
hayatimda ban yemedim bos bos konusmayin ltf :)
Bir de yaptığın bir işmiş gibi övünüyorsun ya helal olsun sana.
Hırsızlıktır bu yaptığınız.
Yazıklar olsun.

beyler günah yada değil sonuçta onu bz düşünürüz şunu bilen birisi anlatabilirmi char ban yesin np global charı açıcam

1-)Hangi dine inanıyosan global dinlerde bu hırsızlık diye geçer ve günahtır..
2-)Aynı şekilde başkası sana bunu yapsa hoşuna gider mi ?
3-)Joymax a zarar vermiyosunuz Fake Card Number kullandıgınız kişiye maddi zarar verirsiniz
yapmak isteyenler bunları ndn düşünmüyor ??

Majestic demiş ki:
Birde şu JM magic pop işini çıkardı bu CCF işi dahada arttı adam alıyor yeni açtıgı chara CCF silki banlanmazsa sun cıkarıp char kasıyor.Çocuk oyuncağına döndü...
Aynen Private Server'a döndü içine ettiğim oyunu...

jamara demiş ki:
beyler günah yada değil sonuçta onu bz düşünürüz şunu bilen birisi anlatabilirmi char ban yesin np global charı açıcam
Çok yazık.Acıyorum sizlere..Başkalarının alın terini çalmak,başkaların emeğini çalmak hangi dinde var ? Sanal bir oyun için değermi sizce ? insanların alın terlerinin bu şekilde gasp edilmesi çok kötü...Ayrıca CCF kullanan kişiler elbet bir gün yakalanacaklardır.Kredi kart sahipleri eğer faturalarına bakıp gerekli hassasiyeti gösterirlerse.

Başkasının kartı ile silk alıyosunuz parayı adam ödüyor peki farkına varsa şikayette bulunsa sizin yakalanma şansınız yok mu ?

İnsanlar nolmuş böyle hiç mi içinizde korku yok ?

Valla bende ogrenmek istiyorum bana ozel mesajdan ulasin, Phoenix'te 64 lv wizard cleric verecem ustunde arabian avatar icinde 120k spsi vardir isteyen o.m atsin..

Bu konunun hala açık kalmasına nasıl izin verebiliyorsunuz ki sonuçta bütün satış yapanların emegiyle oynanıyo bu sitede satış yapıyo bence Kilitlenmeli.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
F34RL3SS demiş ki:
CCF silk ile silk alınmış bütün ACCOUNT lar Banlanmıştır.
Joymaxın resmi sitesinde de bu konu ile ilgili bir bilgilendirme mesajı mevcuttur.

yanlış bilgi vermeyin lütfen, CCF ile alınan hesaplar banlanmaz sadece kredi kartından para çekildiğini farkedip bankasını arayan vatandaş şikayet ederse ben bu parayı harcamadım diye o vakit hesap banlanır aksi halde şikayet olmazsa sonsuza kadar oynarsınız :muck:

F34RL3SS demiş ki:
nete verilen kredi kartından ne kadarlık alışveriş yapılır bir tahmin edin.
bu harcamayı extresinde gördükten sonra şikayet etmicek birini tanıyormusunuz ?
Şu kadarını söyleyeyim bir çok kişi ban yemiyor :beer:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt