Bakıyorum da genelde lag ve dcden şikayet var.
Lag problemi yarın ortadan kalkıyor yeni update geldi lütfen onu indirin client'i indirenler download bölümünden lite patch'i indirsin.
PC'ye kurulu server şuan da, yarın 180 €'ya alınan VPS'ye geçiliyor. DC problemi ise Türklerden kaynaklanıyor Türkçe karakter sorunu giderilemedi " ş,ğ,ü,ö " Karakterleri kullanınca DC veriyordu ve globalden yazınca bunu herkezi atıyordu. Bunada çözüm ürettik, herkeze verilen auto 100 global artık verilmiyor.

Takımı
Fenerbahce
hacı hangi clienti indirelim bu sayfadakini indirdim map'ı yüklemiyor.

Patch 0.1 yüklü. Oyuna giremiyorum Request User Confirmation diyor orada kalıyor. Herhangi bir hata verdiği de yok.

Önce Main Clienti yükleyeceksin. Sonra patch yapacaksın. Silkroadın kendi sitesinden indirdiğin clienti kullanamazsın CazeSRO clienti ayrı. Download bölümündeki iki şeyide indirceksin yani.

Server açıldı. Giriş yapabilirsiniz. Bugün saat : 19:00'a kadar lag'dan şikayetçi olabilirsiniz. Fakat VPS geldikten sonra sıkıntı kalmayacak.

Benim sorunuma bakan varmı?

Hata verdiği felan yok ID pass yazıyorum Request User Confirmation'da kalıyor !!!

Sanırım VPS serverimiz yarın sabah saatlerinde elimizde olacak.
Şuan da Almanya'ya arkadaşın evinde server bilgilerinin gelmesini bekliyoruz arkadaşlar.

Server GM'si [GM] Spare benim. ^^
Destek sağlayabilirim size birden, istediğinizi söyleyin yeterli.

Takımı
Fenerbahce
vohohoho miraç sen misin ? aramıza yenden h.g ,c9 veriyor sebebi nedir ?

Yukarı Alt