1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

- Cazador - Crew // Hunter

1. aykancv

aykancv Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ahoy!
    - Cazador - Hunter Okyanusunda faaliyet gösteren ve yeni kurulmuş bir crewdir ,
    - Cazador - İspanyolca "El Cazador" yani avcıdan gelmektedir.
    Üyelerinin büyük kısmı 13-16 yaş aralığında ve gürcü olan - Cazador - SAINTS AND SINNERS
    Flagınında bir üyesidir.Genel amacı saygı,sevgi ve güven çerçevesinde en iyi olmaktır.Peki
    - Cazador - un Rütbe dağıtım esasları nedir?
    Cabin Person: Ceza rütbesidir , kaptanın emrine uymadığınız,istediği halde gemiden inmediğiniz,spam yaptığınız,vs... takdirde 2-15 gün arası süreyle Cabin Person olursunuz.
    Pirate: Katılmanız yeterlidir.
    Officer:
    *Officer testini geçmek. (Gemi yönetimi ve dil yeterliliği ile ilgili kısa bir test)
    *Sailing,Carp,Bilge & Gunning puzzlelarında Broad yada üstü tecrübeye sahip olmak.
    *Sailing,Carp,Bilge & Gunning puzzlelarında Distinguished yada üstü yeteneğe sahip olmak.
    *Navigate ve Battle Navigate Puzzlelarında Narrow ve üstü tecrübeye sahip olmak.
    Peki bir officer neler yapabilir?
    Crew'de officerlara bulletin boardda bulunan kurallara uymak şartı ile 7-15 Sloop 5-10 Cutter ve 1 Longship tahsis edilmiştir.Officerlar bu gemileri kurallara uymak şartı ile dileğince kullanabilir eğer kurallara uymazlarsa yine officer bulletin boardda yazan ceza ile cezalandırılacaktır.
    Fleet Officer:
    *Sailing,Carp,Bilge & Gunning puzzlelarında Solid yada üstü tecrübeye sahip olmak.
    *Sailing,Carp,Bilge & Gunning puzzlelarında Master yada üstü yeteneğe sahip olmak.
    *Battle navigating Puzzleında Distinguished yada üstü yeteneğe sahip olmak.
    Senior Officer:
    Bu Rütbeyi talep edemessiniz,reddemessiniz size uygun görüldüğü takdirde verilecektir.

Kesinlikle Türksün tamam officer gibi birşey söz konusu değildir crewimiz çok uluslu bir crewdir.
    Katılmak isteyen arkadaşlar oyundan Megola (Haftaiçi 17-24 haftasonu 12:00-03:00 saatleri arasında) yada Mariami (kesinlik yok) ismine Tell atabilirler.

İyi günler,İyi oyunlar.

2. screamadle

screamadle Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Uw pp yi özledim =) char,crew, flag infolarının ss lerini alabilirmiyim?

3. aykancv

aykancv Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 yıl kadar girmemiştim yeni başladım işte uzun süre sonra :) hadi sende başla Hunterda madem özledin :)

4. screamadle

screamadle Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başlarsam tekrardan döneceğim yer ya Sage'dir yada Viridian'a girerim :)