Hp ' si %30 ken Gelinen ve 1 Zerkle Alınan Tau-Sui ^^

Buda Bebeğimin Oyuncağı ^^

Yeni Dress <3

Ve İşte Halil Abinin ( Majestic ) Bana 280k Sp ' Si Varken Hediye Ettiği Yadigarı Farmı Bitmiş Bi Şekilde Kasılmayı Bekliyor ^^

ShapeShifter demiş ki:
FeelTheFever demiş ki:
ALpique demiş ki:
Gözünü seveyim %30 dan tai sui almak gibi bi ihtimalin warmı?
+1
+1912
FeelTheFever demiş ki:
ALpique demiş ki:
+1
Kale Savasındaysan Var Canımcım :) Burda Sana Yalan Sölicek Değilim :) Nasıl Aldıgımın İhtimallerini Değerlendirirsen Bulursun :)

Yok siz mantıklı düşünemionuz gerçi cok ihtimal var. :) Bizim unıondan 3 kişi bu unique yi %50 indirip ölmüşler yani diğer guildler tarafından kesilmişler ve kalkmışlar bütün vurdukları damageler silinmiş.Aynı şekilde tekrar gidiolar ölüyorlar sanırım.Sonra ben keşfettim orda oldugunu ve gittigimde 2 kişi dalıodu biri bizim pt den Whydah dierleri baska guıldlerden ve partilerden.Arkama bi warıor alıp gittim.Buldugumda %30-%35 ' di.95 max wizard skillerimle sadece 1 zerk acarak Elimdede +5 staffla kestim.Bende çok sasırdım ama sonra arastırınca hikayesinin bu oldugunu buldum.Şimdi adam gibi yorumlar yapın ve konuyu kirletmekden vazgecin.Bunca kişi önünde size yalan atıcak değiliz.İnanmıyorsanız inanmayın sizi inandırmaya calıscak bi gerizekalıda yok karsınızda.O güzel kafalarınızı calıstırın ve KALE SAVASINDAKİ bütün ihtimalleri değerlendirin atıp tutucagınıza.

Takımı
Galatasaray
ALpique demiş ki:
şunu anlamıyorum , orda sen-siz olsaydınız %10 da yassaydınız ki çok uniq konunu gördük böyle bir yorum yazıyor muyuz ?
ayrıca evet , " gibi bi ihtimali war"
şu mantığı anlayamıyorum , item alışverişinde de böyleyiz , item kendi itemiyse oo 2b eder bir başkasındaysa 500mlik item summer2:

Lrd

rank8
@ Chyrso
10 kişinin daldıgını düşünelim %70 süresince herkez %7 kesmiş olsun %30 kaldıgı zaman bu arkadaş gelip %15 ini kesebilirse alma ihtimali var demektir ....
dostum kendini çok kasmışsın diğerleri return çekerse ihtimal %100 olur :mrgreen:

Yukarı Alt