Evet arkadaşlar ; Caspian serverinde kendi 8'li party'mi kurmayı düşünüyordum ve kurdum . Party'mi sizin yardımlarınız , fikir ve düşüncelerinizle ilerleteceğim. :kalp:

Öncelikle party'deki charlara 84 lvl wizardım ile plvl yapıcağım . Daha sonra bütün karakterler 60+ olunca party düzenine geçeceğim . Party düzeni hakkında 3 wiz - 2 bard - 1 cleric - 2 warrior olarak düşünüyorum . (HypNoO roque ama onu warrior yapıcam . Şuanda roque mastery 25 ve zamanla düşürüyorum . ) summer6:

Ve gelelim SS'lere . İlk geceden :beer: :

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Yeni event sağolsun :buddha: (1 char dışında hepsi 31 lvl oldu ; 30 lvl olanın yüzdesi 99 makara: )

- Resim Silinmiş.

Her gün fırsat buldukça SS eklemeye çalışacağım . Her türlü fikir - taktik - düşünce - desteklerinize açığım :santa:

Herkese iyi forumlar , iyi oyunlar nese:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
WindTalker demiş ki:
Benden tavsiye onglarda sp farm yapmandır. Genede sen bilirsin tabii, resimleri güncelledim. Başarılar :beer:
teşekkürler , onglarla uğraşmak istemedim ; onun yerine gap ile gitmeye çalışıcam . :kalp:

Mopneet

Eğer istersen, tanesi 50 silk'den 7 adet karakter satabilirim sana. Hem uğraşmana gerek kalmaz 52 lv'a akdar. (:
Karakterlere bu konudan bakabilirsin; viewtopic.php?f=13&t=232426

Kolay gelsin. ^^

Mopneet demiş ki:
Eğer istersen, tanesi 50 silk'den 7 adet karakter satabilirim sana. Hem uğraşmana gerek kalmaz 52 lv'a akdar. (:
Karakterlere bu konudan bakabilirsin; http://extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=13&t=232426

Kolay gelsin. ^^
Saolasın şimdilik lazım değil . Zaten charlar kısa zaman içerisinde 52 olucak . Ayrıca silk depolamam lazım . Nede olsa yarın angel dress gelicek . ondan stok yapmak lazım summer6:

Barzo

hayırlı olsun bende başladım charlar 1 haftada 60 oldu sniperdayım şuan ^^

Whiskey demiş ki:
hayırlı olsun bende başladım charlar 1 haftada 60 oldu sniperdayım şuan ^^
teşekkürler ; bol sun-som-soslar :popcorn:

loras demiş ki:
benim taktigim bro .. 51 Lvl dalar 9GAP gidiyorum 400K yakın oldu.. 500 yapıp bırakıcam gerisi 105 Cave de artık
:muck:
zaten en iyisi bu :starving: -ongları hiç sevmem de :twisted: - :muck:

- Resim Silinmiş.
iyi gidiyorsun. :thumbsup:

*KaRaHaN* demiş ki:
Evet arkadaşlar ; Caspian serverinde kendi 8'li party'mi kurmayı düşünüyordum ve kurdum . Party'mi sizin yardımlarınız , fikir ve düşüncelerinizle ilerleteceğim. :kalp:

Öncelikle party'deki charlara 84 lvl wizardım ile plvl yapıcağım . Daha sonra bütün karakterler 60+ olunca party düzenine geçeceğim . Party düzeni hakkında 3 wiz - 2 bard - 1 cleric - 2 warrior olarak düşünüyorum . (HypNoO roque ama onu warrior yapıcam . Şuanda roque mastery 25 ve zamanla düşürüyorum . ) summer6:

Ve gelelim SS'lere . İlk geceden :beer: :

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Yeni event sağolsun :buddha: (1 char dışında hepsi 31 lvl oldu ; 30 lvl olanın yüzdesi 99 makara: )

- Resim Silinmiş.

Her gün fırsat buldukça SS eklemeye çalışacağım . Her türlü fikir - taktik - düşünce - desteklerinize açığım :santa:

Herkese iyi forumlar , iyi oyunlar nese:
/Güncel

Yukarı Alt