1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Cash Sro Online 120 Cap İçeri Girin..

1. uqurcan1993

uqurcan1993 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar KonuBaşlığını bilerek oyle yazdım ki buraya bakasınız diye. Biraz Önce bıraktım oyunu ve sizlerde emek etmeyın dıye Hemen foruma girdim ve neler olup bittiğini sizlere anlatmak istedim . Server 'da item satışı yok max 13dg advde yok ama [GA]VaLenTine olacak şerefsiz arkadasları olanlara yardımda bulunuyor +10 basması cok ama cok zor arkadaslarının elınde 12-15ler var örnekmi istiyorsunuz girin kendınız bakın sitesine :http://95.0.90.137/search.php Kenankomutan diye bi arkadası var özel itemler veriyor arkadasına 14dg accler falan sonra bu kenan denılen salakta ppwde kımse alamıyor bunu diye kıng sanıyor kendını daha bu birşey değil Birçok şey var GM Oyunla ılgılenmıyor oyundakı arkadaslarıyla taşşak yapıyor sureklı az önce despawnbugu olustu jangan kapıda gm taşşak yapıyor arkadasıyla dedım kackere gm 1 res atarmısn dıye yok halen taşak peşinde dıyorkı elıtelerı kesseydınız olmazdı res falan yok size :O Allah aşkına söyleyin varmı böyle birşey (: bukadar yeterlı halen inanmıyorsanız Oyuna girin ve Görün ne kadar şerefsız olduklarını ..