1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Carrusca: "Elimden geleni yapıyorum"

1. ReAcTiVe

ReAcTiVe Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Galatasaraylı futbolcular Volkan Yaman, Serkan Çalık ve Carrusca, sarı-kırmızılı taraftarlarla biraraya geldi. Mecidiyeköy Galatasaray Store'da gerçekleştirilen organizasyonda, taraftarlarla buluşan sarı-kırmızılı oyuncular, hayranlarına Galatasaray'ın lisanslı ürünlerini imzaladı.

Galatasaraylı futbolcular, organizasyon öncesi de basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Volkan Yaman, sezona yüksek tempoda hazırlandıklarını belirterek, "Haftalar ilerledikçe yorgunluk oldu. Sakatlıklar da buna eklenince takım etkilendi. Sezon başındaki futbolumuzu son dönemde oynayamıyoruz ancak, konsantrasyon eksikliği olmadığını düşünüyorum. Belimdeki rahatsızlık, psikolojik olarak beni etkiledi. Ayrıca Hakan Şükür ve Lincoln'un kadro dışı kalması teknik direktörümüzün bileceği bir iş" dedi.

SERKAN ÇALIK:
    Sarı-kırmızılı ekibin genç oyuncularından Serkan Çalık ise Gençlerbirliği karşılaşmasında forma giydiği için büyük mutluluk yaşadığını ve karşılaşma öncesi çok heyecanlı olduğunu belirterek, "Ayağıma ilk gelen topu iyi değerlendirince güvenim arttı. Böylece heyecan da kalmadı. Maç öncesi forvette görev alan ağabeylerim bana şans dileğinde bulundu, karşılaşma sonrasında da beni tebrik ettiler" diye konuştu.

CARRUSCA:
    Arjantinli oyuncu Carrusca ise ligin zirvesinde olmalarının önemli olduğunu ifade ederek, şunları söyledi: "Zirve mücadelesinde yakaladığımız fırsatları da iyi değerlendirdik. UEFA Kupası'nda önemli puanlar yitirdik ama önümüzde maçlar var. Bu karşılaşmalara iyi hazırlanmalıyız. Ayrıca takımdaki herkes ilk 11'de forma giymek ister. Bu benim de dileğim. Kimin forma giyeceği hocanın tercihi. Oynadığım birçok maçta elimden geleni yaptığımı düşünüyorum. Bundan sonra forma giyersem, yine elimden geleni yapacağım."

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    aslında çok süper bir futbolcu ve sol bek lakin gs bunu da bitirdi yazık zati 3-5 yılda 1 tane futbolcu alıyorlar onlarıda harcıyorlar Rolling Eyes

3. ReAcTiVe

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    gsli olmama rağmen bu sözüne katılıyorum yazık oldu kaliteli bi futbolcu aslında

4. BeachBoy

BeachBoy Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    carrusca ilk geldiğinde
    dünya yıdızıyım
    alexten iyi oynarım gibi iddaa larda bulunmuştu ama nerdee
    belki haklısınız harcanıyor ama bana göre carrusca FOs
    bikere ben alexten iyi oynarım deyip kendisini rakip takımın oyucularıyla kıyaslayan bir futbolcu başarı elde edemez
    açık söyleyeyim gelmesini en çok isteyenlerdendim ama beni gerçekten çok şaşırttı
    kendini beğenmişin teki olarak görüyorum
    ancak sizin görüşlerinize de saygım sonsuz sonuçta herkezin görüşü farklı

5. HoLiGaN_

HoLiGaN_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    +99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

6. ReAcTiVe

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    bir kaç maç üst üste oynasa sağlam oyuncu olurdu şans vermiyolar adama

7. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    Gs de şans bulamadı çoktan gitmesi lazımdı bence ama istiyen de yok umarım satılır
    sonra ustune biraz destek ile belki 2. lincoln alırlar Gfb de destek verir kesin :lolmuch:

8. stalebug

stalebug Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ndn oynatmıolar hala anlamıorum Confused cok kaliteli bir oyuncu