1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Carlos, R.Madrid'e gönderme yaptı

1. HELLCRASHER

HELLCRASHER Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Carlos, R.Madrid'e gönderme yaptı

Fenerbahçe'nin tarihi başarısında önemli katkıları olan R. Carlos, maç sonrasında sarı-lacivertli taraftarları göklere çıkardı, Real Madrid’e gönderme yaptı...

“Büyük bir kulüpten çok büyük bir kulübe geldim. Ben gelirken 34 yaşımda olduğumu söylüyorlardı. Real Madrid’le eşleşirsek ne kadar genç olduğumu onlara ve herkese göstereceğim.”

Fenerbahçe'nin tarihi başarısında önemli katkıları olan Roberto Carlos, maç sonrasında sarı-lacivertli taraftarları göklere çıkardı, Real Madrid’e gönderme yaptı ve katkılarını anlattı.

F.Bahçe gibi büyük bir kulübe gelmekte doğru bir karar verdiğini belirten Brezilyalı oyuncu şunları söyledi: “ Elbette bu başarıda payım olduğunu söyleyebilirim. Payımın yanında biraz da tecrübe ve şans getirdiğimi düşünüyorum.

TARAFTARA ÖVGÜ
    İlk olarak yapmamız gereken bir üst tura çıkmaktı şimdi de rakibimizi bekleyeceğiz. Ben bu muhteşem taraftarla yapamayacağımız şey olmadığını düşünüyorum.

Ben çok iyi bir karar vererek, büyük bir kulüpten çok büyük bir kulübe geldim. Eğer kurada Real Madrid’i çekersek ben elimden gelen en iyi oyununu oynayacağım. Ben gelirken 34 yaşımda olduğumu söylüyorlardı ve eğer karşımıza onlar çıkarsa ne kadar genç olduğumu onlara, herkese göstereceğim.

Ben özellikle kendimden genç olan oyunculara, oyun içerisinde yardımcı olmaya çalışıyorum.”

2. bannedddd

bannedddd Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Real Madrid'e böyle bir şey söyleyeceğini hiç sanmıyorum. Kaynak nedir? Rolling Eyes

3. HELLCRASHER

HELLCRASHER Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım spor haberleri daha içten ilgilenirsen öğrenirsin extraokk detective

4. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    madrid'e büyük kırgınlığı var söylemiş olması muhtemeldir sebebi ise FB kulubu madrid kadar büyük bir kulup bu yüzden tabiri caiz ise tuzu kuru dilediğini söyleyebilir ki carlos'a çok büyük yanlış yaptılar yapmamaları gerekirdi umarım rakibimiz madrid olmaz :lolmuch: :mrgreen:

5. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    Zaten dün maçta sinirliydi ardından bu açıklamayı doğal karşılıyom kahvekeyfi